Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezen a fura problémámon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen a fura problémámon hogyan lehetne segíteni? (nem kamu)

Figyelt kérdés

Mindig az a fura érzésem támad hogy mi van ha terhes leszek.

Tudom hogy nagy hülyeség, de mégis majdnem mindig előjön. Hogyan tudnék ezen változtatni. Ja és még az is a baj hogy bebeszélem magamnak hogy tényleg lehet hogy terhes vagyok, és ettől ideges leszek, és még késik is, és még idegesebb leszek. Nektek is szokott ilyen lenni?

Légyszi ne bunkón, nemkamu kérdés. Csak szeretnék valami megoldást vagy valami kis praktikát, hogy ne legyen ez a fura érzés.

Előre is köszi


2010. júl. 8. 21:29
 1/8 anonim válasza:
nekem is szokott ilyen lenni... nem tudok rá megoldást.
2010. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem kezd el fogamzásgátlót szedni. akkor nem fogsz teherbe esni, ha jól szeded.
2010. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyan védekezel, de nekem ezen a problémán a fogamzásgátló tabletta segített. Régebben óvszert használtunk a párommal, és akkor mindig paráztam, hogy lecsúszik, kiszakad, stb. Mindig a legjobb minőségű gumit vettük, és bizony kétszer is előfordult, hogy kiszakadt. Úgyhogy azóta tablettát szedek, és nyugodt vagyok.
2010. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan régen kezdtél szexuális életet élni igaz ? ÁLtalában olyankor kezdenek el aggódni a lányok. Nekem is volt ilyen korszakom az elején. NEm kell aggódni, ha minden alkalommal odafigyeltek és védekeztek, akkor nem lehet probléma. Én úgy győztem meg magam, hogy hogy lennék terhes, ha mindig védekeztünlk és eddig mindig megjött a havim.

Ha megnyugtat, mindig ellenőrizzétek szex után hogy kilyukadt-e az óvszer..)ha azzal védekeztek )

Nah nyugalom :)

2010. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szindus ***** válasza:
Pontosan ugyanez az érzésem szokott lenni, és van amikor annyira beleheccelem magam, hogy tiszta gyomor idegem van. Ezért akarok fogamzásgátlót szedni. Szerintem te is írass fel :)
2010. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én anyuka vagyok és 30 éves mégis minden egyes hónapban aggódok e miatt(kivéve ha időben megjön),pedig védekezünk a férjemmel,de bennem van a "mi van ha mégis" gondolat:(

Nem csak fiataloknál van ez.Ma például egy tesztet is csináltam,hála istennek negativ lett,de nem tudtam megállni,mert 6 napja késik.Szerintem erre nincs "gyógymód" van aki tabletta mellett is terhes lesz,hiszen 99,8%-ban véd,van aki sterilizálás után is terhes maradt.Szóval ez van marad a félelem.Ha majd babaprjektben leszel na akkor nem fogsz félni.Barátnőm is retteg minden hóban pedig neki spirálja van.

2010. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tartós a kapcsolatod, akkor szedj fogamzásgátlót. Ha pedig ennyire félsz a terhességtől és nem szeretnél hormonális fogamzásgátló módszert akkor használj Pharmatexet és óvszert, hogy megnyugodj. De ha megfelelően használod, akkor az óvszer is elegendő.
2010. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak néha mér olyan beteges ez a félelem hogy már önkielégítés után is rámjön!!!

Pedig ez már így tényleg nagyon rossz!!

2010. júl. 8. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!