Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy a haverom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a haverom 8 (! ) éve gumi nélkül csinálja, csak védekezéssel és még senkit nem ejtett teherbe? (nem kamu, tényleg így van. ) - lent

Figyelt kérdés
Egyik haverom 8 éve megszakítással "védekezik", azt mondja érzi mikor jön az előváladék, meg mielőtt menne el kiveszi, és senkit nem ejtett teherbe mostanáig. Mégsincs akkor az előváladékban sperma vagy ez csak egy különleges eset?
2010. aug. 2. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Vagy alapból nem nemző képes.
2010. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Kamuzásról még nem hallottál?
2010. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet.

Az egyik, hogy meddő.

A másik, hogy pont jó időben szexelt a leányzókkal. Van amikor kisebb az esély a terhességre. De persze mindig van.

Ez egy ilyen dolog. Van, akinek 10 évig nem jön össze, van akinek meg első alkalommal betalál.

Ez olyan, mint hogy van olyan pár, akiknek rögtön sikerül a baba, de vannak akik 5-6 évig küzdenek érte.

2010. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó vagyok. Amúgy ilyen kérdést inkább ne is írj ki. A 15-16 éves csitrik tuti észreveszik, és azt hiszik majd, hogy hu de biztonságos.
2010. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez érdekes.. Nekem is van ilyen haverom, aki zömében így "védekezik". Eddig nem lett baj belőle. Én viszont biztosan nem merném.
2010. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
vagy nagyon mázlista vagy vaktölténnyel lő...amúgy 8 év alatt hányszor kezelték std-vel?
2010. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%
5 éve ezt csinálom, és sem teherbe nem ejtettem senkit, sem nemi betegséget nem kaptam el...? lehet, hogy csak okosnak kell lenni, illetve jól kell megválogatni a lányokat...? :)
2010. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó: Csak nehogy akkor se jöjjön össze, mikor szeretnél gyereket.

Nem egy olyan sztorit hallottam már, hogy a párocska verte a mellét, hogy mekkora királyok hogy idben abba tudják hagyni, aztán mikor gyereket akartak, kiderült hogy az egyikük meddő.

2010. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy 73%-os: Nem lenne bűntudatod, ha egyszercsak eléd állna a bnőd, hogy terhes? Vagy le se szarnád, úgysem neked kell abortuszra menni?

Elég undorító vagy. Meg az összes olyan férfi, aki ezt bevállalja. Bár a nő sem különb, ha hagyja.

2010. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azért valszeg necces helyzet lenne az egyik ilyen kalandtól gyereket kapni ajándékba, a másiktól meg HIV-et vagy szifiliszt.
2010. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!