Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy a haverom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a haverom 8 (! ) éve gumi nélkül csinálja, csak védekezéssel és még senkit nem ejtett teherbe? (nem kamu, tényleg így van. ) - lent

Figyelt kérdés
Egyik haverom 8 éve megszakítással "védekezik", azt mondja érzi mikor jön az előváladék, meg mielőtt menne el kiveszi, és senkit nem ejtett teherbe mostanáig. Mégsincs akkor az előváladékban sperma vagy ez csak egy különleges eset?
2010. aug. 2. 21:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vagy hatalmas szerencséje volt végig, vagy nincs minden rendben a kis fickókkal :)
2010. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ennek tényleg több oka lehet:

1.meddő

2.hazudik

3.a lányoknak sem akkor sem pár nappal később nem volt peteérésük

4.amikor először megy el,akkor az előváladék valóban nem tartalmaz spermiumokat,a legnagyobb kockázat az időben kiszállás,általában ezzel van gond

5.ha már második aktus vagy korábban maszturbált,akkor már az előváladékban is lehet spermium,plusz az időben kiszállás még mindig gond


Ha ez igaz,akkor baromi mázlista (szerintem nem sokáig),vagy 8 év alatt egy nővel volt egyszer és akkor megúszta a gyereket. :)


Ja és az előváladékot nem érzi,még Casanovaként sem,szóval elég erős kamu szaga van a dolognak!

2010. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

én is így csinálom évek óta és még senkit nem ejtettem teherbe!

18 meleg F

2011. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nö vagyok, de 16 éves korom óta élek nemi életet, azóta csak megszakítással. Nem bírom az óvszert, a gyógyszert meg végképp nem. Söt, havivérzés esetén azt is megengedem, hogy belémélvezzen. Eddig nem csúszott be nem kívánt baba. És meddö sem vagyok, mert van egy 8 hónapos kislányom, akit terveztünk, 2 hónapot "küzdöttünk" érte.

Szóval van ilyen :))

2011. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

utolsó, nem csak tabletta és óvszer létezik....


megszakítással meg csak az szexeljen, akinél nem gond a baba ;)

2011. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 TOMAtm ***** válasza:
14 éve igy nyomom,egyszer sem használtam gumit.tökéletesen egézséges vagyok,és csak kétszer vettem tesztet mert késett 3-4 napot a csajnak.önkontroll kérdése,nem vagyunk állatok lol.
2011. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

tegnap 20:01


És a 14 év alatt hány gyereked született? :)

2011. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen a kérdésen lovagolni, mert van, akinek bejön ez a módszer, van, akinek nem. A sógornőm és a párja mindig óvszerrel védekeztek, EGY alkalommal csinálták megszakítással, mert ki akarták próbálni, milyen óvszer nélkül a szex. Lám, jött is baba. Mindketten le voltak döbbenve a pozitív teszt láttán, hogy ez hogy lehetséges, nem is csinálták végig, csak 2-3 percig volt bent a srác gumi nélkül, utána óvszerrel folytatták stb. Hát, pech...

Az egyik barátnőm pedig 2-3 éve csak megszakítással "védekezik", még nem csúszott be baba. Szóval van, aki bekapja a legyet, van, aki nem. Én nem kockáztatnék.

2011. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"5 éve ezt csinálom, és sem teherbe nem ejtettem senkit, sem nemi betegséget nem kaptam el...?"

Ezt csak akkor mondhatod biztosra, ha rendszeresen jarsz STD-rendelesre. A fiuk sokszor tunetmentesek, mikozben igenis van nemi betegseguk, es terjesztik.

2012. márc. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!