Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasim azt, szeretné ha gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt, szeretné ha gumi nélkül csinálnák de én félek. Mit tegyek?! :D

Figyelt kérdés
Barátnőim , haverjaim is mesélték, hogy volt olyan, hogy terhes lett a barátnőjük de valaki nem és sokkal jobb volt én viszont nem tudom eldönteni...tanácsokat kérnék!
2016. febr. 4. 10:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem probléma a terhesség és, hogy egyedül kell felnevelned a gyereket, akkor nyugodtan. Ha nem akarsz terhes lenni, akkor védekezz. Nem olyan nehéz ezt eldönteni.
2016. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 PearlDiver ***** válasza:
100%

Kedves 49% és sorstársai.

Ha azt látom, hogy 10-20 ember átrohan a piroson és nem ütik el őket az autók, abból az a helyes következtetés hogy érdemes átmenni a piroson mert biztonságos??

2016. febr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Ez elég kicsavart érv.


Én saját tapasztalatból mondom a dolgaim, de sokan úgy nyilatkoznak az ellenkező oldalról, hogy még az életben nem próbálták azt, amiről beszélnek.


Saját felelősségre a piroson is sokan átrohannak gyalogosként, mert ezzel időt nyernek.

Saját felelősségre sokan nem húznak óvszert, mert ezzel extra élvezetet nyernek.


Azt meg továbbra is fenntartom saját tapasztalat alapján, hogy évekig kell ahhoz szexelni minimum folyamatosan védekezés nélkül (de úgy hogy a végén a csávó kihúzza mindig és nem élvez a nőbe), hogy abból terhesség legyen.

Nem túlzás olyannal riogatni szerintetek, hogy "ne csináld, már az első alkalommal terhes leszel 100%"? (De, az.)

2016. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 PearlDiver ***** válasza:
100%

Helyesen mondod, hogy túlzás riogatni olyannal, hogy "ne csináld, már az első alkalommal terhes leszel 100%". Ez természetesen nem borítékolható. De ha tisztában vagy a valószínűség fogalmával és nem kevered össze a nagy számok törvényével illetve a néhány egyéni, nem reprezentatív tapasztalattal amire az elméletedet építed, akkor nem értem hogy mondhatod amit mondasz. Mármint hogy évekig kell "próbálkozni" megszakítással, mire gyerek lesz belőle... Ne haragudj, de ez nagy butaság.

Foglaljuk össze:

- van, aki egész életében megszakítással csinálja, és nem lesz belőle terhesség

- van, aki egyszer próbálja ki és máris jön a baba

- NEM tudhatod előre, veled melyik fog történni


Ergó: hacsak nem vagy felkészülve a gyereknevelésre, NE kockáztass. És akkor ugye a nemi betegségekről még nem beszéltem.

Ez így már emészthetőbb számodra?

2016. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Agyam eldobom.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy van olyan felnőtt férfi, aki azt hiszi, hogy évekig, rendszeresen kell szexelni, mire a terhesség létrejön.


Sorolom, én mit tapasztaltam: az első gyerek az első hónapban összejött. Alig tettem le a fogamzásgátlót.

A második úgy fogant, hogy még várni akartunk egy-két hónapot, de épp nem volt gumi. Gondoltuk, kit érdekel, úgy is következő hónaptól élesben gyakorlunk. Egy, azaz egy védekezés mentes alkalomból megfogant, mikor elvileg nem is akkor volt peteérésem.

A harmadik gyerekért se sokat tornásztunk, két hónap alatt megfogant.


Vagy a férjem rendelkezik ritka jó anyaggal, vagy a te szerszámodban van a hiba.


Lehet kapni a patikában férfi termékenységi tesztet, neten is tudsz rendelni, névtelenül, teljes titokban. Nem tétel, olyan 5-10 ezer forint két teszt.

A saját magad igazolására is jó, meg arra is hogy kiderüljön, teméketlen vagy.


De minimum olvass utána: ha fél év rendszeres szex nem hoz sikert, a legtöbb orvos már javasolja is a teljeskörű kivizsgálást mindkét félnek.


Ha két ember teljesen egészséges, 3-4 hónapon belül az esetek többségében kopogtat is a gólya.

Ez azt jelenti, hogy három-négy peteérés, ami 10-12 órán keresztül alkalmas a megtermékenyítésre.


És lehet, hogy te a saját véleményedtől vagy elájulva, de én még egyelőre annak az orvosnak hiszek, aki 35 éve foglalkozik kismamákkal, és teherbeesési problémákkal. De bármelyik hiteles interneten oldalon utána lehet nézni, ki beszél hül.yeséget, ha már van internet, tanuljátok meg használni információszerzésre.

2016. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 49%-os ír, amúgy is kamu.

Már csak azért is, ha ennyi partnere volt, akik senkivel sem védekeztek, már csak a nagy számok törvénye miatt is kéne lennie egy kis gombás fertőzésnek meg HPV-nek.

Mivel mindkettőre jellemző, hogy a nők 80%-a átesik raja élete során, 160% esélyed van legalább az egyikre.


A másik, hogy nem tudom elképzelni, hogy egy pasinak kényelmesebb havonta eljárni szűrésnek, és kitenni magát ennek a megalázó macerának, ahelyett, hogy havonta venne három csomag gumit.


Kamu.

2016. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26-os, egy picit hiányosak a valószínűségszámítás ismereteid...


"Mivel mindkettőre jellemző, hogy a nők 80%-a átesik raja élete során, 160% esélyed van legalább az egyikre. "


Ha két független esemény 80%-os valószínűséggel bekövetkezik, akkor hiába vannak többen, a "esély legalább az egyikre" még mindig 80%.


Ha 100 emberből 80%-a megkapja a betegséget, akkor még mindig 20 egészséges ember marad. Ha a másik betegség is 80% eséllyel arat, akkor a 20-ból még mindig marad 4 egészséges ember. És ez a legrosszabb eshetőség.


A te leírásod alapján ha létezik két betegség, ami 80%-os eséllyel elkapható, akkor 100 emberből 160 elkapta.


Tehát a logikádat alapul véve, ha létezik a földön 100 betegség, melyet az ember 1% eséllyel elkaphat (létezik), akkor mivel ezek együtt léteznek, így szerinted az esélyek összeadódnak. Tehát 100% esélyed van szerinted legalább az egyikre. Tehát összesítve a logikát, szerinted mindenki elkap minden betegséget több ezer % valószínűséggel.

2016. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!