Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasim azt, szeretné ha gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt, szeretné ha gumi nélkül csinálnák de én félek. Mit tegyek?! :D

Figyelt kérdés
Barátnőim , haverjaim is mesélték, hogy volt olyan, hogy terhes lett a barátnőjük de valaki nem és sokkal jobb volt én viszont nem tudom eldönteni...tanácsokat kérnék!
2016. febr. 4. 10:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%

Használd az eszedet!

A pasid képes kockáztatni, hogy te terhes leszel, csak mert ő gumi nélkül akar beléd élvezni. Felelőtlen, önző kis pöts, aki csak kihasznál.

Ha terhes leszel, azt is letagadja, hogy ismer, nemhogy kiáll melletted, vagy vállalja.


A terhességre kb. 25% az esély, ha épp peteérésed van, és nem védekeztek. Tehát nem 100%, hogy terhes leszel.


Csak úgy mihez tartás végett, nekem három gyerek jött össze elsőre, ebből a ketteske úgy, hogy még nem akartuk, de már nem baj ha jön, így egyszer!! csináltuk gumi nélkül. Két hét múlva pozitívat teszteltem.


Az ilyen marhaságoknak nem szabad bedőlni, hogy majd vigyáz rád. Ha vigyázni akar, húzzon gumit!!


Amúgy pár ezer dugáson túl vagyok, csináltam gumival is meg nélküle is. Nőként nem érzel annyival többet vagy jobbat, hogy érdemes legyen kockáztatni.

Használjatok síkosítót, már attól is jobb lehet mindkettőtöknek, ha nem volt nagy szám, akkor gumi nélkül se lesz az. Kb. Ennyi az eltérés.

2016. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
tényleg ne menny bele, szereted és azt szeretnéd, hogy neki jó legyen. De így is jó neki. Hidd el mindig az ilyen egyszeri esetekből lesz a gyerek. Barátnőm is esett teherbe, 23 éves és a gyermeke 2,5 éves tündéri kislány. Csak épp a pasi lelépett és nem akar fizetni sem, ő meg a szüleinél él, mert nem tudná fenntartani magát. Nem tud ismerkedni mert egy gyerekkel nehéz. Ne tedd hidd el, nem jársz jól.
2016. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy a kockázat. Azért jobb bérzés, azt meg kell hagyni, de ha nem szedsz rendszeresen fogamzásgátló tablettát, akkor legfeljebb csak próbaképp legyen behatolás. Bár tudom, hogy olyankor nehéz ellenállni a folytatásnak.
2016. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Terhes leszel. Ne hagyd magad.
2016. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
46%
Itt kevés a félelem. Legyen inkább eszed! Amire készülsz az több mint felelőtlenség.
2016. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

"Mit tegyek?! :D"


Dönts el, hogy megéri-e neked azt a kockázatot vállalni, hogy ha teherbe esel, megszülsz és vagy felnevelsz, vagy örökbe adsz egy nem kívánt, nem tervezett gyermeket, vagy átélsz egy abortuszt, annak minden testi-lelki következményével együtt.


Másrészt az óvszer - ha nem is 100 %-os biztonsággal, de jó eséllyel véd az olyan szexuális úton terjedő betegségek (HPV, Chlamydia stb.) ellen, ami egy férfinél lehet abszolút tünetmentes, meg nőknél is évekig, amíg ki nem alakul a méhnyakrák vagy - a Chlamydia esetén pl- egy esetleges meddőség.


(Ha a pasid így áll az óvszerhasználathoz, akkor fogalmad sem lehet, hogy hány korábbi partnere magas kockázatú HPV vírustörzseit és egyéb, szexuális úton terjedő betegségeit adhatná át neked, ha nem kéred meg, hogy először menjen el egy teljeskörű STD szűrésre.)

2016. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
20%

17 éves korom óta minden barátnőmmel az esetek 60-70%-ában totál csupaszon, védekezés nélkül szexelek. Novemberben vettem utoljára egy 12-es csomag óvszert, azóta több tucatszor szexeltem és még mindig van belőle pár darab.


Egyikük sem lett soha terhes. Az ötből egy barátnőm volt, akit kicsit rá kellett beszélni az óvszermentes szexre, de a többi lány is mind így csinálta korábban más tartós kapcsolataiban. Alkalmiakhoz én is húzok mindig óvszert.


Gondolom akik azt írják hogy "úgy is terhes lesz", azok meg már maguk is átéltek ilyet, azért írják.

23/F

2016. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%

Aztán két hét múlva kiírod, hogy ez ugye nem pozitív teszt, mert nagyon nem akarsz gyereket...


Szerinted hogy történik meg, hogy valaki véletlenül teherbe esik?

Hát így!

Aztán jön a süket duma, hogy de mi védekeztünk, meg kihúzta időben.


Ha nem akarsz teherbe esni, akkor használjatok valamilyen fogamzásgátlást. Nem muszáj gumit húzni, és nem kell tablettát se szedni, de védekezni kötelező!

Beszéljétek meg a barátoddal, milyen lehetőségek vannak még, hogy osztjátok meg a költségeket, (pl. egy hüvelygyűrű se olcsó mulatság), és döntsetek közösen.

Beszélgessetek arról, mi lenne, ha mégis teherbe esel. Ez akár gumival is előfordulhat, főleg ha nem teljesen gyakorlottan használjátok. Jó tudni, kinek mi az álláspontja ilyen esetben.

Nyugodtan kérj tanácsot a szüleidtől, főleg ha nem titok, hogy van barátod, és szexeltek.


Lehet alternatív megoldás, ha kipróbáljátok a hüvelykúpot.

[link]


Nagy előnye, hogy nem kell receptet íratni, kikéred a patikában. A használati utasítás az szentírás! Nem nagyjából úgy használod, mert akkor semmit se ér, betűre be kell tartani! Főleg azt az időt, aminek el kell telni a felhelyezése és a szex között!


Ez sem 100%-os megoldás, de ha jól használjátok, van olyan megbízható, mint a gumi.

Főleg ha nem olyan napokon próbáljátok ki, amikor esélyes akár a terhesség is.

Legkisebb esély a vérzést megelőző napokban van, legnagyobb esély a ciklus közepén.

Remek appokat lehet letölteni az okostelefonokra, ahol ezt figyelemmel követheted, feljegyezheted mikor jött meg, stb.


A kúppal ki is próbáljátok, milyen gumi nélkül szexelni, meg védekeztetek is.


Még mindig ezerszer jobb, mint a szerencsére bízni magatokat.

2016. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

7-es:

"17 éves korom óta minden barátnőmmel az esetek 60-70%-ában totál csupaszon, védekezés nélkül szexelek. Novemberben vettem utoljára egy 12-es csomag óvszert, azóta több tucatszor szexeltem és még mindig van belőle pár darab.


Egyikük sem lett soha terhes."


Gratulálok, garantáltan terméketlen vagy!


Ez még nem garancia arra, hogy nem kaptál el semmit, egy teljes körű STD szűrés után komoly meglepetés érne, mennyi minden telepszik meg a farkadon tünetmentesen...


Látod, kérdező?

Aki veled nem húz gumit, az mással is úgy szexelt, és gyakorlatilag bármit, de tényleg BÁRMIT elkaphatsz tőle.


Azt se kevésbé ciki bevallani a szüleidnek, hogy nemi beteg vagy, és ki kéne váltani a kezeléshez a gyógyszert, mint azt, hogy terhes vagy.

2016. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
4%

9:

Ez a terméketlen idiótaság mindig előjön, ha ezt mondom. De kérlek olvasd el figyelmesen még egyszer az írásom, mert direkt tettem oda egy lábjegyzetet, ami ezt kizárja. Azt hittem ez elég arra, hogy mindenki megértse nem ez a helyzet. Idézem magam:

"a többi lány is mind így csinálta korábban más tartós kapcsolataiban"


Magyarul a barátnőim is védekezés nélkül szexeltek minden korábbi tartós kapcsolatukban a korábbi barátaikkal. Akkor ezek szerint az összes eddigi barátnőm is terméketlen, amiért ők sem estek teherbe a korábbi barátaiktól?


Szűrésre meg évente járok. A legutóbbi őszi eredmény alapján még sosem volt az életben semmi nemi betegségem.


És ahogy írtam, csak a tartós kapcsolataimban szexeltem védekezés nélkül. Ott sem egyből, hanem legalább miután már együtt voltunk 3-4 hónapja egymással.

2016. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!