Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasim azt, szeretné ha gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt, szeretné ha gumi nélkül csinálnák de én félek. Mit tegyek?! :D

Figyelt kérdés
Barátnőim , haverjaim is mesélték, hogy volt olyan, hogy terhes lett a barátnőjük de valaki nem és sokkal jobb volt én viszont nem tudom eldönteni...tanácsokat kérnék!
2016. febr. 4. 10:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
6%

9:

Neked honnan vannak személyes tapasztalataid a témában?


Voltál már terhes, mert nem védekeztél?

Volt már nemi betegséged, mert nem védekeztél?


Mert én saját tapasztalatból beszélek.

2016. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
57%

Működhet sokáig teherbe esés nélkül, de akár első alkalommal is megtörténhet a baj. Ha gumi nélkül szeretnétek, akkor sztem mindenképpen szedj fogamzásgátló tablettát. Az a biztos. :)

Nekem pl. egy barátnőm járt úgy, hogy évekig több barátjával is csak megszakítással védekeztek. Majd az utolsó párjával szakítás után mégiscsak összefeküdtek védekezés nélkül és teherbe esett. A srác hallani se akart a gyerekről. Elvetette :( Nekik is évekig működött... de ezt sose lehet tudni. Van, akinek szerencséje van, valakinek nem. Neked kell mérlegelni, hogy megéri-e kockáztatni?

2016. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%

12.05 Így született a fiam.Te okostojás. De szerencsére nem lett ilyen felelőtlen mint te.

Az ilyen felelőtlen kis ptsök osztják itt az észt!?

De amikor bepottyan egy baba lottó nyeremény.Akkor meg eltűnnek nagy bátran.

2016. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező csak óvszerrel! Ha nem akarsz álmatlan éjszakákat magadnak.
2016. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
7%

13:

Helyes! Örülök hogy saját tapasztalatból beszélsz.


6 év tapasztalat után osztom az észt, miután féltucat lánnyal szexeltem óvszer nélkül sokáig és egyiket sem ejtettem teherbe. És nem azért mert terméketlen vagyok. Ezek a lányok más tartós kapcsolataikban is óvszer nélkül szexeltek és akkor sem estek teherbe mástól sem. És még HPV-m sincs, ahogy legutóbb októberi tesztek kimutatták.


Én is csak azt mondom, amit te: A saját tapasztalataim.

2016. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%
Játszadozzatok csak az időzített bombával, a legtöbb ember úgyis csak a saját kárán képes tanulni.
2016. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

16: Így van


Ha 30-40 évesen ott tartok majd, hogy nem ejtettem teherbe egy nőt sem véletlenül, akkor továbbra is azt fogom hirdetni, amit most.


Ha lesz ilyen, akkor pedig azt tanácsolom, hogy inkább védekezzenek.

2016. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
De mi bajotok van? Miért baj az hogy én a saját tapasztalataim alapján beszélek?
2016. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
32%

49%-os gyökérgumó!


Van róla valami halvány sejtelmed, hogy hogy születik a gyerek?

Elmondom neked, szexelni kell hozzá védekezés nélkül.


Nem tudom, miért érzed azt jó poénnak, ha itt osztod a tanácsokat, hogy dug.janak csak a fiatalok gumi nélkül, védekezés nélkül, attól nem lesznek terhesek meg betegek se!


Szereted olvasni a "terhes vagyok, mi legyen most" jellegű kérdéseket??


Esetleg kérdezd már meg a jó édes anyádat, hogy csináltak meg téged apáddal. Meg fogsz lepődni, téged se a gólya hozott, meg nem a káposztaföldön találtak.

2016. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
36%

19:

6 éve szexelek lányokkal védekezés nélkül. Fél tucat lányt NEM ejtettem teherbe így. És ők sem estek teherbe más férfiaktól, amikor a korábbi tartós kapcsolataikban védekezés nélkül szexeltek.


Amielőtt elélveznék, mindig kihúzom a farkam. Ez a nagy trükk és titok. Nem élveztem bele még soha az életben egy lányba sem. Kihúzom a farkam és legtöbbször a nő hátára vagy hasára élvezek. Ritkán az arcára vagy a szájába.

Ennyi. Az előnedvtől meg ilyenektől meg tőlem még senki nem lett terhes.


A szüleim úgy csináltak, hogy apa hónapokon keresztül anyába élvezett tartósan és a sok tucat alkalomból egyszer csak anya teherbe esett az egyiktől. Az élet képzeld nem olyan, hogyha egyszer egy fiú egy lányba rakja óvszer nélkül, akkor abból egyből gyerek lesz.

2016. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!