Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi bajom lehet, ha a gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom lehet, ha a gumi óvszerben nem tud távozni a sperma, mert túlságosan racsuszik a gumi a farkamra?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen? Pl dugás közben nagyon racsúszik, es rafeszul a farkam végére attol lehet valami bajom, ha elelvezek? Vagy hogy lhet erre figyelni? Mert nem huzogatnam ki.
2016. febr. 1. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod nyugi !
2016. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De csak nem egészséges, ha bentszorul a sperma nem? Vagy az hova megy akkor? Vagy az olyan mint a pisilés, hogy vissza tartom, akkor csak annyi mintha egy "tartályt" nem eresztenek le? Nem lesz ott túlnyomás? ( ez eleg trollnak hangzik, de nem az)
2016. febr. 1. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisebb méretű óvszerek is vannak : nem "túlméretezettet" vettél?
2016. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Atlagosat vettem. De nem a gumi csuszi a bőrömön, hanem a fitymam mozog es vele egyutt a gumi. Értitek? Magyarán mintha tudnék recskazni gumiban is, ide oda mozog le fel a fitymam a gumival egyutt. Értitek? Kézzel hátra tudnám húzni hogy rafeszuljon elol a farkamra. Szóval nem ertem az egészet... Ennek igy kellene lennie?
2016. febr. 1. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutya bajod sem lesz. Aktus után a húgyvezetékben maradt sperma távozik, más nem a vizelettel.
2016. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, csak nekem nem csak egy hugyvezeteknyi sperma szokott jönni, hanem vagy 7 lassu bagy lövés... Es nem feltétlen kicsi az óvszer, ugybhallottam hogy a többieknek is a futymaval egyutt jar az óvszer le fel.
2016. febr. 1. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg, hogy óvszer felhelyezés előtt teljesen hátrahúztam a fitymám (mintha körül lenne metélve) és úgy húztam rá az óvszert. Szinte meg sem mozdult a fityma se az óvszerrel sem pedig benne. Próbáld meg így is!
2016. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen elébe ugy szolna a fama 😃
2016. febr. 5. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!