Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak, ha a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátomat nem szeretné óvszer nélkül?

Figyelt kérdés
Eddig mindig azzal csináltuk, de most gondoltam használhatnánk néha pesszáriumot, hogy ő is érezzen valamit (bár soha nem panaszkodott, mindig azt mondja, inkább neki legyen kicsit rosszabb, minthogy baj legyen). De most is úgy reagált, hogy az nem biztonságos... komolyan jobban retteg a terhességtől, mint én. Szerintetek ez normális? Hogyan vegyem rá? (a hormonális fogamzásgátlás meg nálam van kilőve, de mivel az meg káros abba meg még úgyse menne bele sztem)

2016. jan. 24. 09:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem barátomat, hanem barátom.
2016. jan. 24. 09:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a barátodnak tökéletesen megfelel az óvszer, de mivel te nem hiszel neki és azt gondolod, hogy neki így nem jó, ezért rá akarsz erőltetni valamit, amiben ő nem bízik meg - jól értem? Mégis miféle kapcsolat ez?

Amúgy annyit tudsz tenni, hogy utánanézel a pesszárium pearl-indexének, konzultálsz nőgyógyásszal a megbízhatóságát illetően, és utána ezeket a tapasztalataidat megosztod a barátoddal. Ha ezzel nem győzöd meg, akkor semmivel sem fogod.


Egyébként én a helyedben örülnék, hogy a barátomnak fontos a megfelelő védekezés és tudatosan nem akar teherbe ejteni. Sok pasi felelőtlen manapság.

2016. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
van esze ember egy gyerek óriási életre szóló dolog ha pedig abortusz akkor meg rengeteg kockázati tényező...
2016. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazán rossz abortusztól akar megvédeni, semmi több.
2016. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy buta pali, nem akarja kiadni a kézből a fogalmazásgátlást! ;)
2016. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg módja van ma már a fogamzásgátlásnak, én sem szedhetek fogamzásgátlót,ezért spirálom van. Nem nagy dolog, szerintem ennyit megtenni a párodért, magadért, a nem kívánt terhességért, ahelyett, hogy rá akarnál erőltetni valamit.
2016. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A pesszárium annyira nem biztonságos! Sokkal alacsonyabb %ban véd, mint a gumi, a spirál vagy a gyógyszer, még tökéletes felhelyezés esetén is, amihez nagyon sok gyakorlat kell.

Mivel hormonális gyógyszert nem szedhetsz, ezért az eseményutáni is ki van lőve, ha gond van!


Örül neki, hogy felelősségteljes és nem arra akar rávenni hogy védekezés nélkül legyetek együtt!

2016. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!