Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan vehetném rá a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a barátomat az óvszer használatára?

Figyelt kérdés
Pár hónapja a barátomnak problémái voltak a gumival,mikor felhúzta nem állt föl neki.Azóta ha a gumiról van szó egyszerűen leblokkol.Hogyan segítsek neki,hogy eloszlassam a félelmét a kudarctól?Beszélgettem már vele erről de még nem sikerült eredményt elérnem.Tablettát kéne inkább szednem?
2008. szept. 26. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először meg kell beszélni vele, h miért nem szereti. Látom ez már megtörtént. Viszont ha semmiképp nem lehet rávenni az óvszer használatra, célszerűbb lenne neked védekezned (tablettával). Ezt is meg kell gondolni, mert lehet,h nem is a gumi okozza a lankadást.
2008. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Nekem sem áll föl, van akinek nem megy úgy... ilyenkor érdemes elmenni gyógyszert felíratni. Ha nem fog menni, akkor nem fog menni.
2008. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagy köteles azért kockára tenni az egészségedet, mert ő nem képes megszokni a kotont. Ez részben akarat kérdése is részéről. Nekem is volt már ilyen pasim, de ő pökhendi módon elvárta volna, hogy én védekezzek, holott ez közös felelősség, nem természetes, hogy a nő köteles vállalni ennek terheit. A kotonnak semmi mellékhatása nincs, míg tablettától akár trombózist kaphatsz.

HA végképp nem megy, meg lehet próbálni a Patentex Oval hüvelykúpot plusz megszakítást.

2008. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk már erről,a probléma okozó a gumi mérete is lehet plusz most már az is hogy fél attól hogy újra megtörténik a dolog és én nem találom majd férfiasnak.A tabletta szedéstől meg kissé tartok.
2008. szept. 26. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1.A nő ma már nem csak tablettával tud védekezni

2.Mivel a védekezés közös felelőség ezért a nőnek is tenni kell érte.

3.Az ő esetében nem megy a szex ,ami nem egy kapcsolatot vágott tönkre

4.A mai gyógyszerek nem olyan hormonbombák mint régen.....szóval azt tanácsolom beszélj egy szakemberrel elküld laborra meg stb és kiválasztja a legjobb gyógyszert vagy védekezési módot

2008. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy rávenni a gumi használatra? azt mondom, mielőtt szexelni kezdtek, meg kell beszélni olyan kérdéseket, mint a védekezés. És ez egy kölcsönös dolog, kompromisszumot kell kötni. Ha nem megy neki, akkor nem tudod rávenni sehogyan. Menj el egy nőgyógyászhoz és ő ajánl egy neked megfelelő módot a védekezésre, ha nem akarsz tablettát szedni, vannak krémek vagy hüvelygyűrű. Ne gondold, hogy egyedül vagy ezzel a problémával...
2008. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem beszéld meg a barátoddal a tabletta szedést. Tényleg nincs benne olyan nagy mennyiségű hormon( ezért is fontos többek közt h rendszeresen szedjed), én már majdnem egy éve szedem, azóta nem aggódok amiatt h megjön-e vagy nem, ráadásul a szexben is minden rendben van! Én a tabit csak ajánlani tudom! Nehogy rámenjen az ilyen dolgokra a kapcsolatod!!!
2008. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!