Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek Cypromix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Cypromix bevont tablettáról?

Figyelt kérdés
Nekem elsősorban a bőrproblémákra írták fel, de sok helyen olvastam, hogy fogamzásgátlóként nem is használ. Ez igaz? A bőrproblémákon valóban segít?

2016. jan. 14. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy évig szedtem, majd évekkel később megtudtam, hogy maximum fél év lett volna javasolt, nagyon indokolt esetben lehet csak 1 évig szedni. Ehhez képest egy ismerősöm 10 évig szedte, nem tudom, hogy lett-e valami következménye, mert ez hormonkészítmény és nem fogamzásgátló.

Fogamzásgátló hatása is van, de erre a célra egy gyengébb hormontartalmú fogamzásgátló tabletta jobban megteszi :) Arról nem is beszélve, hogy azok között is van olyan, ami jó bőrre. Sztem figyelj arra, hogy fél évnél tovább ezt ne szedd és utána inkább egy másik tablettára válts, ami szintén bőrre jó.

Nekem használt valamennyit, de nem volt világmegváltó. A mostani gyenge hormonos fogamzásgátlóm is tud annyit :)

2016. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat sokat segítettek :)
2016. jan. 17. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!