Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix tablettáról mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix tablettáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A pattanásaimra kaptam mert Pco-m van.

milyen mellékhatásokra számíthatok és ha valaki szintén amiatt kapta annak segített? 16L


2013. nov. 8. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Remek, de remélem tudod, hogy ez semmit sem segít, a tüneti kezelésen kívül!

Maximum fél évig szabad szedni. Én utána mást szedtem, annak is ugyan az lett a hatása.

De ha abbahagyod, minden ugyan az lesz ám mint régen...


Negatív mellékhatása talán libidócsökkenés lett, pozitív mellékhatás kicsit nagyobb mellek, sokkal szebb bőr. Mást nem tapasztaltam.


De, mindezektől függetlenül a betegtájékoztatóban le van írva, hogy milyen mellékhatások milyen gyakorisággal jelentkeznek. Az, hogy páran leírják, SEMMIT NEM JELENT.

2013. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pco-ra nem segít, mert az az inzulinrezisztencia miatt alakul ki, szóval azt kell kezelni. Annak a megoldása meg a diéta, mozgás, esetleg inzulingyógyszer.

De a tünetekre szuper, én is kaptam. Nálam nagyon durván jelentkezett, már konkrétan szakállam nőtt, teljesen kétségbe voltam esve. Mert azért lássuk be, az egy nőnél nem normális. Ezt két hónap alatt szinte teljesen eltüntette. Most csak attól parázok, hogy amikor abba kell hagynom, utána mi lesz, félek hogy visszanő. De tovább szedni semmiképp nem akarom, nagyon megterheli a szervezetet. Itt az oldalon írta valaki, hogy ő tovább szedte és kb. a fél vastagbele elhalt tőle. Az milyen durva már...

2013. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: igen tisztában vagyok vele,de ha már egy kicsit is jobb lesz a helyzetem akkor már megéri,bár félek attól,hogy sokat fogok hízni.

2. válaszoló:mozgás heti 2*1.5 óra tánc + heti 2 tesióra

Milyen típusú diéta? mivel én vegetáriánus vagyok ezért eleve kiesnek a húsos dolgok

Félek a mellékhatásoktól,de ha nem próbálom meg akkor végképp nem jutok előrébb szóval próba szerencse

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

2013. nov. 9. 13:12
 4/9 anonim válasza:
46%

első, PCOS-ra nyugodtan lehet szedni mivel gyógyithatatlan betegség. diéta, mozgás segit, de nagyon sok az az eset amikor mindemellett szükséges a gyógyszeres kezelés.

Kettes, a PCOS nem az inzulin miatt alakul ki, honnan szedtél ekkora baromságot?-.- istenem, aki nem ért hozzá, az miért nem néz utána ALAPOSAN ha már hozzá akar szólni... ugyanise ez egy nagyon összetett betegség, sokszor az orvosok sem ismerikfel, bárlehet hogy ez másnak köszönhető...

és elmondanám hogy a cypromixet konkrétan erre találták ki, nagyon komoly hormonzavarra, ami egyébként fel is van tüntetve a tájékoztatóra. a sok idiota meg szedi ész nélkül fogamzógátlóként évekig!!!! miért nem olvas senki betegtájékoztatót??


kérdező, komolyak a tüneteid, viszont a hormonháztartásod nem fog tudni normálisan kifejlődni, ha ilyen fiatalon hormonokat szedsz. ezt tegnap olvastam. cisztákat is találtak nálad?

egyébként nekem szépen rendbe tette a bőrömet, közbe egészségesebb életmódra álltam rá. a hust, amit a PCOSoknak egyébként kifejezetten ajánlják elhagytam, mivel nem nevelem sem pipit, sem mást, akereskedelmi forgalomban kapható húsok pedig tudjuk hogy televan tesztoszteron, meg egyéb hormonokkal, amik nekünk nem hiányoznak. sajnos ez tényleg igy van... tejjel ugyanez. szójatej vagy víz. és palástfű meg cickafark tea a gyógyszer elhagyása után. egyébként nekem a szép bőr 2 hónapigmaradt gyogyszer utánis, utána, ünnepek alatt ráálltam az egészségtelen táplálkozásra, a legrondább ragyák a felvágottak miatt jelentkeztek. ezeket mindenképpen ki kell iktatni minden PCOSnak, de téged ez nem érint. csak leirom, hátha olvassa más is. sajnos kétségbe estem és most megint a gyogyszerhez nyultam 2 honap szünet után. remélem ismét segit majd, és most hogy tudom milyen befolyást gyakorolnak rám a hormonkaják, ezeket biztos hogy nem fogom az étrendembe tenni még ünnepek során sem!

2014. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az utánanézés mindenkire vonatkozik. A baromságaim egyébként háziorvos, nőgyógyász, endokrinológus és genetikus orvosok egybehangzó állításain alapulnak. Valóban vannak a betegségben homályos foltok, ahol az orvosok sem értenek egyet, de amit leírtam, abban mind a négyen egyetértettek.


De hogy valami kézzelfoghatóbbat is adjak:

[link]

[link] ir/

[link]

[link]

[link]

[link]


Megjegyzem, "hormonkaják" vagy azzal ekvivalens kifejezést senki nem említ. A hormonrendszer nem úgy működik, hogy amilyen hormont megettél, az marad benned. Persze, hogy nem egészséges párizsit és hasonlókat enni, de az nem emiatt van.

Az összevissza történő gyógyszerszedés ráadásul többet árt, mint használ. Egyébként a Cypromix nem "segít". Csak elnyomja a tüneteket. De a szervezeted hormontermelését nem befolyásolja. Márpedig a valódi javuláshoz, gyógyuláshoz az kell.

2014. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

akkor elnézést, hogy azt mondtam hogy baromságokat irtál, valószínű azért nem egyezik a véleményünk ezzel kapcsolatosan, mert az orvosaink is mást mást mondanak....bocsánat!

egyébként alaposan olvastam, tesztelgettem is a problémát, de úgy tűnik olvasni is mást olvasunk... de én inkább a tapasztalataimra támaszkodok, és azt veszem észre hogy hormonokkal dúsitott ételeket az ÉN szervezetem nem tolerálja. lehet van rá ellenpélda irásban, tapasztalatban.... én leirtam személyes tapasztalatomat.

összevissza gyógyszer szedésről annyit, hogy nem szándékozom tovább szedni a gyogyszert csak mig újra enyhiti a tüneteket,

. utána folytatom az egészséges életmódot és bizok bwenne hogy az segit majd. tisztában vagyok vele hogy a gyogyszer csak a tüneteket enyhiti, de azzal is hogy nem gyógyitható a betegség,igy mást mit kezdjek vele?egészségesen probálok élni, de mint emlitettem az ünnepek alatt, előtt és után kicsit meggondolatlanul étkeztem.

egyébként te pcos vagy?

2014. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos.
2014. jan. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. jan. 25. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van PCOSes családtagom, ő is szedett cypromixet, aztán abbahagyta, csak úgy, mert hát javítani nem javít, azt biztos, max szinten tart. De én annyira nem vagyok képben. Ő mindig a táplálkozásról beszél, hogy annak kell helyesnek lennie, na meg az életmód is nagyon fontos. Persze ezek alap dolgok, minél egészségesebben élsz annál jobb...
2014. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!