Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a cypromix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a cypromix fogamzásgátló tablettáról?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szedtem 2 évig. Semmi probléma nem volt vele, rendszeresen menstruáltam, nem híztam, bár kicsit nőtt a mellem. A szőreim kevésbé nőttek. Nem lettem terhes. A menstruációm 3-4 napig tartott csak és nem fájt a hasam. Szóval csupa jó tapasztalat. Egyébként ugyanaz a hatóanyaga, mint a Diane 35-nek. Viszont ezt a fogamzásgátlót manapság már csak akkor írják, ha van valami hormonális problémád, mert elég erős, szóval simán fogamzásgátlásra nem szokás használni. Ja és amúgy olcsó is. Úgy hallottam, nem érdemes túl sokáig szedni, bár ahogy mondtam, nekem 2 év után sem volt panaszom, csak javasolták, hogy tartsak szünetet.
2012. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. aug. 4. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó vagyok. Amúgy orvostanhallgató. Amit a másik kérdésnél írnak, az igaz, ezt a gyógyszert csak kúraszerűen szokás alkalmazni túlzott szőrösödés, meg petefészek ciszta, meg stb. esetén. De nekem egy barátnőm 6 évig szedte és nem volt tőle baja, meg nekem sem 2 év után. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem káros. A veszély: meddőség, trombózis. Neked mire kellene a cypro? Mert ha csak fogamzásgátlásra, akkor nem javaslom. Ha van valami panaszod, akkor viszont nagyon jó. Ha fiatal vagy és nem dohányzol és a családodban sem volt trombózis, akkor szerintem nyugodtan szedheted.
2012. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!