Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel oldjuk meg a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel oldjuk meg a fogamzásgátlást?

Figyelt kérdés

Egészségügyi okokból abba kellett hagynom a gyógyszer szedést. Dagadó lábakkal mentem orvoshoz, aki visszavezette ezt vese problémákra, aminek kezelésére az első lépcső az volt, hogy elhagyjuk a fogamzásgátlót. Úgy tűnik ez javarészt helyre is tette a vesémet.


A párom gumiban nem képes teljesíteni, nem kényelmes neki, szorítja, így akármennyire is próbálkozunk, vagy a lelkesedése lankad, vagy érzem, hogy nem tudja igazán elengedni magát.


Tehát én azt gondolom, hogy a fiatal korban két talán legbiztonságosabb védekezési forma kilőve. Még is mivel próbálkozzunk, ami védelmet nyújt, mégsem kényelmetlen és fiatal, még nem szült nő is alkalmazhatja?



2016. jan. 7. 09:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem olyan egyszerű a helyzet, az orvosom nem javasolja, hogy újabb gyógyszerrel próbálkozzak, én pedig nyilván nem akarom tönkretenni magam, tehát ez kilőve.


A spermicid alapú kúpok baromi macerásak, szerintem béna, hogy egy együttlétre ilyen szinten "készülni" kell, már x perccel korábban, mint ahogy történne bármi is. Ennél azért egy óvszer jóval egyszerűbb.


A pesszáriumtól én idegenkedem, bár még sosem próbáltuk, nehezen tudom elképzelni, hogy ez működőképes és ráadásul szintén készülni kell vele. A legtöbb helyen azt olvastam szintén valamilyen spermicides készítménnyel célszerű alkalmazni.


Nyilván megszakításról szó sem lehet, mert bár huszonévesek vagyunk, nem lenne itt az ideje véletlenül sem egy babának. Nem is sorolnám a védekezési formák közé.


A hüvelygyűrűre rá fogok kérdezni, mert nem tudom ez lehet-e rossz hatással a veséimre/szervezetemre, vagy az csak a szájon át bevett szerek kiválasztásánál lehetséges. Viszont kicsit ettől is idegenkedek, pl. nem tudom érezhető-e ez szeretkezés közben, felhelyezés-eltávolítás, stb...


A tabletta mellett szintén brutálisan fogékony voltam a fertőzésekre, elég volt ránéznem egy nyilvános wc-re pl. és már megvolt a baj. Nem tudom elképzelni, hogy egy gyűrű nem potenciális baktérium fészek.


Az is hozzátartozik, hogy én sem bírok minden óvszert. A Durex és a Rako az, amitől semmilyen irritációm nem lesz. Kipróbáltunk már szinte mindenféle márkát, volt olyan, hogy fél perc után üvölteni tudtam volna a fájdalomtól, mert olyan érzés volt, mintha smirglivel dörzsöltek volna ki belülről, majd csilipaprikával kentek volna végig.


Nem vagyok analfabéta a védekezési módszerekben, de tényleg patt helyzetben érzem magunkat egy kicsit. Gumikból kicsit hülyék vagyunk valószínű, mert az utóbbi években nem volt rá szükség, amióta együtt vagyunk gyógyszert szedtem, csak akkor használtuk, ha nagyon muszáj volt. Hol lehet különböző méreteket találni?

Egyébként nem lelankad tőle a párom, egyszerűen csak érzem rajta, hogy nem élvezi és látom, hogy "tőben" szorítja, szóval elhiszem, hogy nem kényelmes neki!

2016. jan. 7. 18:09
 12/12 anonim ***** válasza:
durex xl nagyobb drogériákban (müller), vagy mysize
2016. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!