Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátom nem bírja a gumit....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem bírja a gumit. Hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés

Szóval az a baj, hogy egyszerűen képtelen benne "jól teljesíteni", ami nyilván mindkettőnknek kellemetlen, főleg neki. Sok fajtát próbáltunk már, nem vált be semmilyen eddig. Már dokihoz is elment, de egészsügyileg nincs baj.


Hogyan segíthetnénk a problémán? Igyekszem én is türelmes lenni és megértő, de jó lenne megoldani ezt a dolgot.



2015. jan. 12. 10:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Tabletta + megszakítás, vagy csak megszakítás. Én sem bírom, nem is használom.
2015. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen az jó lenne, fe eddig egyik exemnek sem volt ez gondja vele, gyógyszert meg nem fogok szedni.
2015. jan. 12. 10:35
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
akkor gyúrjon még vagy ne traktor gumit emelgessen
2015. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Első!

A megszakítás nem védekezés, hanem orosz rulett.


Kérdező: Szedj tablettát vagy nézelődj a neten. Sok módszer van a gumin kívül, ami tényleg véd.

2015. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
van a spirál is de az durva szerintem.. a legjobb és legmegbizhatobb modszer a gyogyszer lenne.. mi miatt nem akarod szedni?
2015. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az én párom sem bírja az óvszert /valami pszichés ok/. Én tablettát nem szedhetek. Nálunk a pesszárium vált be. De először nőgyógyászhoz mentünk a méret miatt.
2015. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nincs csodaszer!


Megszakításos védekezés vagy pedig fogamzásgátló tabletta. Ezek közül lehet választani, ahogy már leírták.

2015. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nőgyógyászodat, hogy mit javasol. Szerintem ne szedj gyógyszert, mert nagyon tökre tudja tenni a szervezetet. Nem tudom, hány éves vagy, de spirált fiatal, még nem szült lányoknak nem szokták ajánlani.
2015. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igyekszem segíteni a barátomnak, de semmilyen hormontartalmút nem szeretnék! Aki a pesszáriumot írta, az milyen? Hormonos? Spirál nem ajánlott azt tudo, nincs gyerekem és az is hormonos
2015. jan. 12. 10:52
 10/20 anonim ***** válasza:

csak megszakítással semmiképp, hacsak nem akarsz folyton parázni, és aztán teherbe esni!!

használjatok pharmatexet megszakítással. van belőle krém és kúp is.

2015. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!