Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátom nem bírja a gumit....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem bírja a gumit. Hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés

Szóval az a baj, hogy egyszerűen képtelen benne "jól teljesíteni", ami nyilván mindkettőnknek kellemetlen, főleg neki. Sok fajtát próbáltunk már, nem vált be semmilyen eddig. Már dokihoz is elment, de egészsügyileg nincs baj.


Hogyan segíthetnénk a problémán? Igyekszem én is türelmes lenni és megértő, de jó lenne megoldani ezt a dolgot.



2015. jan. 12. 10:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

bocsi, előző vagyok, kihagytam, hogy a pesszárium nem hormonos, spermiciddel együtt szokták alkalmazni ezt is.


tényleg csak ezt vagy pharmatexet tudtok használni..

2015. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az egyik gyerkőcöm pharmatex mellett fogant, előtte tizenév megszakításos védekezés alatt egyszer sem volt "baleset". Így tessék ezt a múdját megfontolni.
2015. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A pesszárium nem hormonos. Ez egy gumisapka a hüvelyboltozaton. Legfeljebb egy kis spermicid /spermaölő/ krémmel kell, vagy lehet kombinálni. Könnyen megtanulható és teljesen ártalmatlan.Az élményt sem rontja, ha kellő időben felhelyezed /nem kell tartósan "viselni"/.
2015. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#12 mivel a pharmatex önmagában semmit sem ér, csak kiegészítésnek jó pl. megszakításos vagy pesszárium mellé.

nem kérek kioktatást, de mi megszakítást alkalmazunk már kb fél éve, nem volt semmi baleset. viszont fontolgatom én is, hogy emellé legalább a termékeny napokon használjak pharmatexet is, de ugye annak van egy keserű íze, szóval szopás/nyalás szex közben vagy után már nem nagyon lehet.. erről valakinek tapasztalat?

2015. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
És gumi nélkül? Lehet meleg a barátod:) Fiúnál elképzelhető hogy jobban állna:) 22F meleg
2015. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
ha nem szívesen mérgeznéd magad tablettával, akkor szálljon ki belőled a barátod még idő előtt. és nincsen semmi gond. ehhez gyakorlat kell. egy 20 éves suhanc lehet, hogy elkésik a kiszállással és baj van belőle. lehet ráncigálni a babakocsit éjjelenként.
2015. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is a pesszáriumot javaslom. Vagy ismerek házaspárt, akik egy életet lehúztak naptármódszerrel balesetmentesen. De szerintem ez ugyanúgy lutri, mint a megszakításos közösülés.
2015. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A megszakításos módszer a barátodon múlik, minden egyéb módszer inkább rajtad.

A párommal megszakításos védekezést használunk naptár módszerrel kiegészítve már egy jó ideje. Vannak alapszabályok amiket szigorúan be kell tartani és a termékeny napok esetén a "franciázást" javasolom, de van más megoldás is...

37F

2015. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Gumi nélkül gyerekkel
2015. jan. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 danixl9 válasza:
Menj rollerrel.
2015. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!