Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésének abbahagyása utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2 éve szedek Dienille tablettát, de nekem szörnyen kinyírta a libidómat, illetve ha előfordul akkor általában fáj a szex is. fiatal vagyok és szeretném abbahagyni a szedését mert nagyon nem jó ez így.


mikre számíthatok miután letettem a fogamzásgátlót? ki mit tapasztalt hasonló időtartamú alkalmazása után?



2015. dec. 21. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én Belarát hagyta abba több mint egy év szedés után, szintén libidó-probléma és szárazság miatt. Utána a menzeszemben semmilyen zavar nem volt, rendesen jött meg, kicsit jobban pattanásos voltam. Viszont a libidóban nem volt határozott javulás.

Fél év "tisztaság" után hüvelygyűrűt használtam 4 hónapig, azt most hagytam abba egy hónapja. Ezután most alig vagyok pattanásos, viszont nem rendesen jön meg. (Ez az első ciklusom utána, most 6. napja késik pl.) A libidóm javul.

2016. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2016. jan. 12. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!