Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésének abbahagyása utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2 éve szedek Dienille tablettát, de nekem szörnyen kinyírta a libidómat, illetve ha előfordul akkor általában fáj a szex is. fiatal vagyok és szeretném abbahagyni a szedését mert nagyon nem jó ez így.


mikre számíthatok miután letettem a fogamzásgátlót? ki mit tapasztalt hasonló időtartamú alkalmazása után?



2015. dec. 21. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy ideig még nem lesz rendszeres a menstruációs.
2015. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ezt tudom, sajnos előtte sem volt az egyáltalán. erre fel vagyok készülve.

én inkább egyebekre vagyok kíváncsi, utána olvastam a témának neten és sok horror sztorit láttam, azért fordultam ehhez az oldalhoz hogy az emberek a tapasztalataikat leírhassák nekem.

2015. dec. 21. 19:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát, kell 1-3 hónap, de a libidód határozottan nő.

Nekem kb 6 hónap múlva a mensesem már nem volt napra pontos (+- 3 nap) de nem voltam sose "terhes parás" szóval nem zavaró., viszont a vérzés most már komoly görcsökkel jár. A fogamzásgátló előtti időkben bő vérzésem volt, fájdalom nélkül- a fogamzásgátló alatt csökkent a mennyiség-most meg minden hónapban van egy nap, amit alig élek túl, fájdalomcsillapító mellett.

Viszont: megszűnt a hüvelyszárazság, és a barátom sem bánja, mert azóta (bár gumit kell húzni) sokkal többet kezdeményezek, és jobb a szexuális életünk.

Nem is vett el tőlem, amíg szedtem.

2015. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ez jól hangzik, remélem nálam is a helyre jön minden és nem lesz miért aggódnunk tovább.
2015. dec. 21. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálsz ki másik fajtát? Ha elmondod az orvosnak, hogy milyen tüneteid vannak az alapján majd felír egy másik márkát.


Nekem a 4. fajta jött be, ritka az olyan akinek rögtön az első fajta a tökéletes.


Egyébként egyszer hagytam abba 3 év szedés után, akkor 8 hónapig nem volt vérzésem, majd 2 hónapig mindennap. Elég durván elkezdett hullani és zsírosodni a hajam. A pattanások visszatértek.


Most újra szedem 2 éve és nem jött vissza semmilyen mellékhatás.

2015. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

na tessék, épp az ilyen "horror sztorikra" gondoltam. :\


szóval akkor létezik olyan fogamzásgátló, amitől nem csökken a libidó, nem lesz sivatag a hüvelyemből stb.. ?

2015. dec. 21. 20:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Esély van rá, hogy nem sikerül megtalálni, de arra is, hogy mégis. Ezt neked kell mérlegelni, hogy bevállalod-e, hogy esetleg sokkal durvább mellékhatások jönnek. Viszont ne várj éveket a cserével ha jön a mellékhatás... vissza kell menni a dokihoz ha 3 hónap szedés után fenn marad egy mellékhatás, ha pedig nagyon durva már 1 hónap után. (pl folyamatos hányinger de tuti nem vagy terhes)
2015. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a tanácsot
2015. dec. 21. 20:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a volinát hagytam abba, de nekem semmi bajom nem volt. Úgyanúgy megjött, mint ahogy meg kellett volna jönnie, a szexet újra kívántam, több pattanásom lett, de nem vészesen ragyásodtam.
2015. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ezt jó hallani

de a pattanások mennyire maradandóak? :S remélem azért nem leszek örökké ragyás, ha egyáltalán leszek

2015. dec. 30. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!