Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem szedne fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szedne fogamzásgátlót a nőd, te sem lennél vele? Gumival meg minden nap mást nőd lehet!

Figyelt kérdés
Gumival minden nap mást nőd lehet és nem ugyanazt kell dugni mindennap!!
2015. dec. 19. 20:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom...Go fuck yourself!
2015. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Sajnálom.



Természetesen akiknek trombózis hajlama van, ez az egész nem vonatkozik!

2015. dec. 19. 20:53
 23/31 anonim ***** válasza:
67%

Neked nem elsősorban a gumival van bajod, hanem azzal, hogy önző vagy, és nem gondolsz másra, csak a saját kényelmedre. Valamint van egy olyan sejtésem, hogy nem akarod vállalni az esetleges felelősséget, ha a lány mégis teherbe esik, a te védekezésed mellett.


A fogamzásgátló egy egészséges nő szervezetét is megviseli, mert a szervezetébe nem való hormonokkal tömi magát akár évekig, ami egészségtelen, akárhogy nézzük. Felboríthatja az egész hormonháztartást, a többi csúnya mellékhatásról nem is beszélve. Úgy mint hízás, fogyás, vérzészavarok, fájdalmak, mesterséges menstruáció, hajhullás...

Nálam pl eszméletlen fájdalmat okozott a melleimben. Aztán kiderült hogy nem is szedhetem, bár nem trombózisveszély, hanem más betegség miatt.


Vannak más védekezési lehetőségek is. Ne legyél már ennyire tudatlan, hogy csak az óvszerig, és a fogamzásgátlóig látsz. Tájékozódj! Valamint fontolóra vehetnéd hogy elkötteted magad. Annyi nőt dugsz meg gumi nélkül amennyit akarsz, és még összeszedsz egy jó kis nemi betegséget is. Amit mellesleg barátnő mellett is össze lehet szedni, ha félrejár (nem tudhatod). Illetve legalább nem szaporodsz.



További lehetőségek pl

-hormonmentes helyi fogamzásgátló kúpok, krémek, tabletták, megszakítással!!!!! kombinálva

-hüvelygyűrű (ezt nem tudom pontosan minden esetben hormonmentes e)

-spirál

-pesszárium


Gondolkozz el rajta, hogy ha így állsz hozzá a lányhoz, mi értelme őt becsapnod, mert hogy nem szereted az tuti! Ha ilyesmiért elhagynád.

2015. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

"mi értelm lenne egy komoly párkapcsolatnak ha ott is gumival védekeztek ?"


Mi értelme lenne egy komolynkapcsolatbak ha saját érzéketlenségedből fakadóan nem vagy hajlandó gumit húzni?

2015. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy gondolkoznék nőként, mint te férfiként, akkor kb. azt mondanám:


Minek kéne nekem komoly kapcsolat azért, hogy éveken, évtizedeken keresztül szintetikus hormont szedjek fogamzásgátlás céljából, annak minden rövid- és hosszútávú mellékhatásával, mikor óvszerrel minden nap más pasival szexelhetek, ha éppen akarok, amúgy is izgalmasabb meghódítani újabb meg újabb pasikat, mint egynél megrekedni, nem beszélve azokról az izgi, fantáziadús formatervezésű vibrátorokról, amikre nem kell főzni, mosni, vasalni, és nem horkolnak éjjel mellettem. :-))


(Mondjuk őszintén szólva azért szerencsének érzem magam, hogy nekem annál százszor többet jelent egy férfi, akivel szeretjük egymást, mint hogy "van kivel dugni", óvszerrel vagy anélkül.)

2015. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
15%
Csak egy lúzer maradna ilyen nővel, akivel élete végéig gumit húzhat.
2015. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
82%
Erről beszélek... az önzőség az megy, a saját kényelem érdekében. Más egészségével játszva könnyű ilyesmit elvárni. S mint írtam, léteznek más módok is a védekezésre, de aki annyira buta, hogy nem képes utánanézni, az szakítson és verje ki magának. Vagy dugjon gumi nélkül össze egy kis szifiliszt vagy HÍV +-t.
2015. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Mégis milyen megbízható módók léteznek a fogamzásgátló és óvszeren kívül ?
2015. dec. 19. 23:00
 29/31 anonim ***** válasza:
55%
Pár hozzàszólással fentebb leírtam.
2015. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A spirál, hüvelygyűrű és társai is veszélyesek. Melyik nő örülne ha egy idegen tárgyat helyeznének fel neki? :O Gyulladást okoznak, vagy elmozdulnak a helyükről és már meg is van a baj. Le lehet játszani ezt a vitát, de a vége úgyis az lesz, hogy a tabletta és az óvszer a legbiztonságosabb.
2015. dec. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!