Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Belara fogamzasgatlot szedttem...

Belara fogamzasgatlot szedttem kb 1 evig, marcius 20 an abbahagytam, ma eggyutt vtam a ferjemmel gumival vedekztunk de sajnos kiszakadtt! Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
Felek,mi lessz ha terhes leszek!?Az egyik orvos 3 a masik 6 honapot mond hogy varni kell!!Nem tudom mit tegyek,mar elore parazok hogy mi les!!
2014. máj. 18. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

De most miért is félsz?

Nem akarsz terhes lenni?

Vagy attól félsz, hogy netán a gyógyszer letétele óta nem telt el elég idő?


Ha az első, menj sürgősségi tablettáért! Felnőttként se "szégyen".


Ha a második. Ne hülyéskedj már! Akkor se lesz a magzatnak semmi baja, ha úgy jön össze, hogy valaki csak 1 szemet hagy ki a szedés alatt!

2014. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.persze a babat feltem!Babat szeretnenk csak meg varni akarok vele legalabb 3 honapot a tisztulas vegett!!
2014. máj. 18. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, ezen jót nevettem! :)

Ne haragudj, de ezek a mai fogamzásgátlók már nagyon alacsony hormontartalmúak, nem elhanyagolandó számú nő már a gyógyszer abbahagyása utáni legelső hónapba teherbeesik és egészséges magzatot hord ki... Mi a probléma?

Ne aggódj, ha teherbe estél volna, emiatt biztos nem lesz baja a gyereknek!

2014. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hónapban*
2014. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem az orvosom 3 hónap szünetet javasolt, azután meg átkerültem időközben egy másik orvoshoz, aki szerint nem kell vérni csak maximum 1 menzit, de azt is csak azért, hogy ha terhes lennék, akkor könnyebben lehessen számolni. Szóval orvosok véleménye is eltérő. (a 6 hónap várakozás azért már túlzás, tuti egy öreg orvos mondta, aki nincs tisztában a mai fogamzásgátlők hormontartalmával)

Egyébként ne izgulj, mert az orvosok szerint akkor sem jelentős a veszély, ha valaki fogamzásgátló mellett esik teherbe, tehét ha már ott a baba, de anyuka még nem tudja és szedi még hetekig a bogyót.

2014. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt!!Igen biztos igazatok van,de nem bannam ha ez most nem jonne.ossze!
2014. máj. 18. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!