Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm most kezdett el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm most kezdett el szedni fogamzásgátlót és eddig csak gumival csináltuk. Most, hogy szabadon leszek, lányok ti, hogy szeretitek? Benne élvezzek el? Van valami amire így jobban kéne figyelnem?

Figyelt kérdés

Mind2en 20 évesek vagyunk.

Csak ez a beleélvezzek e vagy ne kérdés van mivel a guminál ugye ott volt egy helyen és kész, itt meg nem tudom, hogy hogy működik.


2014. máj. 28. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt beszéld meg a barátnőddel...

Nem értem, miért itt teszed fel a kérdést, mindenki

másképp szereti.

Amire odafigyelj, hogy elég nedves legyen ő is, és te is, mert ha nem, akkor nehezebben tudod betenni (tapadhat).

A többit barátnőddel beszéld meg, ő a lényeg, nem az, hogy itt ki mit mond.


30/n

2014. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24 éves férfi vagyok. Az én barátnőmet kifejezetten izgatja ha benne megyek el, vagy csak ezzel kábít nem tudom. De nyugodtan elmehetsz benne, utána a hölgy megtörli szépen, kimegy a mellékhelyiségbe ennyi. A kérdésedre a válasz az h beleélvezhetsz, és neki majd meg vagy ki kell törölni szépen. Szép vagy nem szép, de ennek ez a menete.
2014. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:
Hát azért szedi...
2014. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én menyasszonyom kifejezetten szereti ha beleélvezek. Azt mondja annak ott a helye. Engem külön izgat mikor utána törölgeti magát és megjegyzi, hogy ez igen, szép mennyiség ill. ha utána megyünk valahova és halkan megjegyzi, hogy épp most folyt ki még egy kicsi. Az is izgi látvány mikor kihúzom belőle és utána csorog ki a spermám a hüvelyéből
2014. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze hogy benne, azert szedi
2014. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azért szedek gyógyszert, hogy ne parázzak az óvszer miatt (volt már baleset) de nem szeretem ha bennem élvez el. Utálom mikor még egész másnap csorog belőlem a "cucc" és a tabletta mellékhatása miatt könnyebben kapok el bármilyen fertőzést és a belémélvezés igencsak felborítja bent az egyensúlyt. Így néha engedem, hogy bennem élvezzen el, de nem gyakran. Legtöbbször kiveszi mielőtt elélvez. Plusz azért nem bízok 100%osan a tablettában. Múltkor egy sima gyógynövény tea megborította, pedig a tájékoztatóban nem szerepelt meg sehol a neten, hogy hatással lenne rá.


Szóval beszéld meg a barátnőddel az a legegyszerűbb.


24N

2014. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked nem kene meg egyebkent szexelned..
2014. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!