Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromix erős hormontartalmú...

Cypromix erős hormontartalmú fogamzásgátlót szedek a szőrösödére, erre elég hatékony. Viszont most 3 napos a menstruációm. Ez baj? Gumival is védekezünk, tehát nem lehet terhesség.

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta szeded? Ugyanis ez nem fogamzásgátló, ez csak a "mellékhatása." Fél évnél tovább nem javasolják a szedését, nyilván megvan az oka.
2015. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Igazából ha a gumit nem is használnátok, akkor se lehetnél terhes cypromix mellett. A rövidebb menstruáció nem baj, ez az egyik mellékhatása.
2015. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is 3 napos volt a megvonásos vérzés.
2015. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Én is erre szedtem meg pattanásokra, de nem használt semmit. Amúgy tényleg nem rendes fogamzásgátló, csak az egyik mellékhatása lehet. Amúgy meg nekem azt mondta az orvos, hogy már betiltották, mert veszélyes.
2015. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szóismétlés bocsi. :D
2015. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek megy a zöld. Azért kaptam mert erősen elkezdtem szőrösödni nagyon rövid időn belül és csúnyán pattanásos voltam, valamint hullott a hajam. 3 hónapja szedem még, most a 4.hónapban, de sosem volt még ilyen szép a bőröm, már alapozó sem kell. A szőrösödés pedig megállt, és szőkébb lett. A hajam is rendbe jött, valamint pontos lett a menstruációm. A doki egy éves kezelést ajánlott.
2015. márc. 7. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
A Cypromixnek nem "mellékhatása" a fogamzásgátlás. Egyszerűen olyan az összetétele (ösztrogént és progeszteront tartalmaz), mint a kombinált tablettáknak. Nem kell mellette más védekezési módot használni, mert pont annyira megbízható, mint bármelyik másik kombinált tabletta. De tény, hogy kizárólag fogamzásgátlás céljából nem adható, csak ha van mellette olyan panasz, mint amit a kérdező is említett.
2015. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A papírjára szó szerint az van írva, hogy ez a mellékhatása.
2015. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mégis hol írja?


"A Cypromix bőrproblémák, például pattanásos bőr (akné), nagyon zsíros bőr és fokozott szőrnövekedés kezelésére szolgál fogamzóképes korú nőknél. Fogamzásgátló tulajdonsága miatt kizárólag akkor írhatják fel Önnek, ha kezelőorvosa megítélése szerint a hormonális fogamzásgátló megfelelő kezelés az Ön számára.

Kizárólag akkor szedheti a Cypromixet , ha az akné elleni egyéb kezelések, például a bőrön helyileg alkalmazott, vagy antibiotikumos kezelések után bőrének állapota nem javult."

2015. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!