Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk, ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összejönnétek olyan lánnyal, akinek a fogamzásgátló szedése tabu?

Figyelt kérdés
Magyarán elvekkel ütköző dolog (nem vallásosság miatt). Barátnőm borzasztóan ellene van, amit persze el tudok fogadni. De hogy válthat ki belőle már az ekkora ellenállást, hacsak szóba kerül?

2015. dec. 17. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen.
2015. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Van gumi stb jah és nem csak tableta van a nőknek. ;)
2015. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

igen!!

nem tudom milyen nemű a kérdező de igen!

Egyik verzió ha nem szereti a gumit akkor ki kell venni időben ha el viseli a gumit akkor meg kell venni és fel kell húzni.

Én pasi vagyok de mind kettő dolog működik....... Mondjuk a gumit rühellem!!!!!

2015. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is fogamzásgátló ellenes vagyok...a párom pedig a gumit rühelli, úgyhogy mi is a megszakításos módszerrel védekeztünk, lett is 2 gyerekünk, szóval ilyen szinten biztonságos a módszer...:) _Nade, úgyis terveztünk 2 gyereket,úgy voltunk vele, hogy nembaj ha jön...most viszont mivel többet nem tervezünk, a spirál mellett döntöttünk...
2015. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Én nő vagyok és a mostani páromnak eszébe se jutott, hogy fogamzásgátlót szedessen velem. Sőt ő is ellene van, bár abba nem szólt volna bele, ha én akartam volna szedni, max nem örült volna neki. Mi megszakítással védekezünk, de a gyerek csak akkor sikerült, amikor nem vette ki.
2015. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A fiúk nem stimmel, rég felnőttem,

de igen, össze, több, mint 10 éve együtt vagyunk, 2 éve házasok, 1 gyerek van. Amíg nem akartunk gumi.

2015. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Mi van, derogál a gumi és még anyázol is? De igazából tök mindegy, ilyen parasztnak úgyse jut nő. :D
2015. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha őt nemzavarná, hogy nem húzok fel gumit akkor ne szedjen tabit :)
2015. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha valakinek nem ugyan az a véleménye miert kell egyből lepontozni? Mind1. Akkor egy újabb gumiellenes pontozzatok le. Kérdésre a válasz: igen osszejonnek, de sokáig nem tartana.. Eddig szerencsére az összes partnerem szedte.30f
2015. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

#7

Ne magadból indulj már ki hülyegyerek. Honnan tudod, hogy kinek jut nő és kinek nem?

Nem neked Szólt a válasz hanem a kérdezőnek. Nem fogok bocsánatot kérni csak mert ellentétes a véleményem a többséggel. Persze a hozzád hasonló intoleráns s***fejek csak választ töröltetni, lepontozni meg beszólni tudnak.

2015. dec. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!