Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnek fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek fogamzasgatlo tablettat szedni, de nem vagyok biztos benne? Bovenben lent.

Figyelt kérdés
Szeretnek elkezdeni tabit szedni. Sokat olvastam mar a tablettak utan. De meg igy is vannak kerdeseim. Ha elmegyek nogyogyaszhoz akkor o is megvizsgal? Marmint ugy?bocsi a fogalmazasert. Valamit ha a baratom elelvez bennem az ugyan annyira 99% a vedelem vagy inkabb vegye ki? Es mennyi az ara egy havi tabinak?

2014. nov. 10. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Hogy értve "úgy"? Drága Kincsem, aki a másik irányból vizsgál meg, az a fogorvos.
2014. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Megvizsgál, engem vérvételre is elküldtek.

Nekem 3 havi van és az kerül kb. 6-7000Ft-ba (nem fix áras).

2014. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
hány éves vagy? mert úgy vélem nem vagy még 18, akkor viszont anyuka is kell a dologhoz
2014. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Megvizsgál, nem nagy cucc, ne félj tőle! Rendesen szedett tabletta mellet nem kell megszakítani a közösülést, de alaposan tájékozódj ELŐRE , hogy mikortól véd, mikor gyengül. a hatása, stb. Szerintem nem kell szülő, ha már legalább középiskolás korú lányról van szó. Gimiben mi is jártunk nődokihoz, senki nem szülővel ment, leginkább egymást kísértük.
2014. nov. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
100%os védelem nincs!A fogamzásgátló összezavarja a szervezeted.Sőt a menstruációs ciklusodat is megkavarja.Én nem szedném a helyedben.
2014. nov. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen előtte megvizsgál mert anélkül elvileg nem írhatja fel és vérvétel is kell, mert egyes embereknél előfordul, hogy a fogamzásgátló vérrögöket okoz és ezt jobb előre kiszúrni. Egyébként ha tudni akarod hogy mire kell számítani vizsgálatnál...háát feldug valamit, amivel hátulról tud mintát venni és azt a mintát kivizsgálják jobb ha elengeded magad közben és egyébként ezt évente meg kell ismételni ha élsz nemi életet azt hiszem ezzel kiszűrik a méhnyakrákot meg egyéb betegségeket.

Az én gyógyszerem 3 hónapra úgy 6 ezerbe kerül ha rendesen szeded akkor nem kell megszakítás meg egyéb fogamzásgátló módszer de tudakold meg hogy mikortól véd rendesen

2014. nov. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 és 4. leírta a tutit ;)
2014. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat!:)
2014. nov. 11. 11:24
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
majd a doktorbácsi mindent elmond,ne aggódj :)
2014. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Vért vesz és abból fogják megállapítani hogy milyen fogamzásgátló kell.. lehet csinál egy rákszűrést is hogy azt is letudjátokazt csak akkor csinál ha már élsz szexuális életet de nyilván élsz azért akarsz fogigátlót. Kérdésedre válaszolva nem nwm fwltétlwn vizsgál meg oda lent
2014. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!