Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek kiadják recept nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kiadják recept nélkül a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
még nem próbáltam, de szerintem nem
2014. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem,esetleg akkor ha ismered a patikust.
2014. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem :D
2014. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem adják ki
2014. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem igen, de én nem is Magyarországon veszem. Mondjuk, nem is kerül annyiba. Ami itt 3000 lenne egy hónapra, azt otthon megveszem 1500ért. Durván átszámolva.

Azért nekem is nőgyógyász írta fel, hülye is lennék a saját eszemtől kitalálni, hogy melyik is a legjobb nekem...

2014. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Szerencsere nekem nem kell recept.:D

2014. nov. 5. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahol a szüleim laknak, ott kiadják. Ahol általában vagyok, ott nem. Emiatt legtöbbször akkor veszem meg, amikor megyek haza, ha épp akkor nem megyek, akkor felíratom. De egyszerűbb otthon mert úgy nem kell fél napot sorban állni a receptért.
2014. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!