Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez igaz? Tényleg így van vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz? Tényleg így van vagy csak én értelmeztem félre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy ha egy nőgyógyász elküld ultrahangra, akkor azon látszik hogy már nem vagyok szűz? Mert egyszer voltam egy problémámmal nőgyógyásznál aki azt mondta, hogy egy már nem emlékszem milyen ultrahangra küld mivel még nem élek nemi életet. Ebből azt szűrtem le, hogy aki igen az másféle ultrahangra megy tehát látszik hogy az illető már nem szűz.

Csak azért kérdezem mert szeretnék már lefeküdni a barátommal csak ez lenne a probléma, hogy ha véletlenül megint ultrahangra küldenek akkor ne tudják meg és ne mondják el a szüleimnek.


L (a korom azért nem írom ki mert sokan szeretnek az alapján ítélkezni...)


2015. dec. 15. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászati vizsgálat alapvető része a manuális vizsgálat, tehát az orvos egyértelműen érzi, hogy ott van a szűzhártya, vagy nincs, és ha ott van, akkor milyen állapotban. Ultrahangból kétféle van, szűz lányokat természetesen nem küldenek hüvelyi uh-ra, amit egy kb. hüvelykujj vastagságú eszközzel végeznek, helyette hasi uh-t végeznek, ez az a készülék, amit a filmekben is láthatsz. Ha a nő nem előrehaladott terhes, akkor a hüvelyi ultrahang sokkal jobb a vizsgálathoz, mert közelebb kerül a vizsgált területhez, kevesebb szövet, különösen zsír van az útjában. A nagyobb magzatok vizsgálatához viszont már a hasi uh az alkalmasabb, mert jobb szögből lát rá a babára, körbe lehet mozgatni igény szerint.
2015. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!