Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap a barinőmmel gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barinőmmel gumi nélkül csináltuk és párszor kivetem és kipréseltem az előváladékot és letöröltem és ugy csináltam tovább a végen kivettem és félre élveztem, itt lehet terhességről besélni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

,persze...

Nem ertem hogy lehettek ilyen hulyek..

Remelem jol vemhes maradt az a kis szuka

2015. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, előfordulhat hogy teherbe esett de mostmár kár a kérdésért, aggódtál volna előtte
2015. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem akarom megsérteni az érzékeny lelki világodat, de remélem, hogy mindketten terhesek lesztek, a csajod egy négyes iker torzszülöttet szül, te meg análisan világra hozol egy TRexet. A végén meg kitörik alattatok egy vulkán, és kilövődtök az űrbe, ahol az alacsony nyomás atomjaitokra porlaszt, és szétoszlotok a semmiben. További szép estét! :)
2015. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.Ezt gondolom igazából te is tudod,de azt reméled,hogy majd azt írjuk páran: 'Á,dehogy'.Nem!Ezek egyszerű dolgok.Senki sem fog megnyugtatni.



(A világ már csak ilyen; a hülyék szaporodnak a legjobban...)

2015. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tegnap csináltátok,akkor pont szerencsétek van mert tegnap volt a senkinemlehetterhesméghabeleisveredafas zodat világnap!!!Így megúsztátok!!
2015. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd szed fogamzás gátlót akkor nem hinném, de mivel itt nem esett erről szó.. így igen, lehet terhességről beszélni. Bár nem biztos, hogy az lett. Imádkozz és majd írd meg mi lett.
2015. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, akárki akármit mond, de a terhességet csak úgy lehet elkerülni, ha jó messze vagy tőlle. Egyik védekezés sem teljesen biztonságos.
2015. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szexshopban 80ft-tól van már gumi, de az érzés amikor a barátnődnek nem jön meg, felbecsülhetetlen :D
2015. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
eseméy utáni kapot :)
2015. okt. 29. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!