Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A férfi a gumi miatt nyavalyog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi a gumi miatt nyavalyog, a nő nem szedhet fogamzásgátlót. Babát nem szeretnének, tehát minél biztosabb védekezési mód kéne?

Figyelt kérdés

Ilyen esetben mi lenne a legjobb megoldás?

(Szerencsére nem áll fenn az eset, én lennék a lány és mi lenne, ha a barátom ilyen "gumimiattnyavalygok" típus lenne. Elnézést azoktól a pasiktól, akik nem ilyenek!)



2015. okt. 15. 15:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Akk a pasinak eszhez kene terni ha a no nem szedjet gyogyszert. Ha nem ter eszhez a megoldas meneszteni a pasit
2015. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
En nem nyavalygok a gumi miatt, nekem egyszeruan nem megy ra, mert tul kicsik a gumik, tehat marad a helyi fogamzasgatlo (pharmatex) :)
2015. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk ugyan ez a szitu, hogy barinőm nem szedhet tablettát. A nőgyógyásza egyből azt mondta hogy gumi. Én nem nyavalygok miatta. A pharmatex nem túl biztonságos, se a megszakításos módszer.

Vagy marad a szájbaélvezés, attól nem lesz terhes. :))

2015. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Spirál, van már olyan is, amit még nem szült nőknek is lehet. Helyi fogamzásgátló csak ciklusfigyeléssel (hőmérő) és a termékeny időszak kihagyásával. Az a baj, hogy a két legbiztosabbat lőttétek ki....
2015. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

Igyál egy pohár vizet.

(Remélem, ismered.)

2015. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha gumi miatt nyadizik az egy kisfiu nem ferfi ( mar bocsanat) Ha nem kepes megerteni,hogy te nem szedhetsz gyogyszert mond meg neki,hogy addig nibcs szex mig meg nem tanul pancelban harcolni. Olyan nincs, hogy kicsi a gumi mert vannak nagy meretuek is es a zome feljon az ember konyokeig is ha Kell. Bekem senki nem mondja,hogy felmeteres a kukija! :D

Vagy marad a. [link]


18/L

2015. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Le kell vágni
2015. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Hüvelygyűrű, spirál. A pharmatex NEM védekezési módszer!

Egyébként me menj nőgyógyászhoz, és tőle kérdezd meg, hogy NEKED mi a legmegfelelőbb.

29N

2015. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
#6: arról biztos nem hallottál még, hogy nem csak nőknél lehet latex allergia, hanem férfiaknál is?! Meg, van, aki nem szereti a gumit, én sem szeretem, mert lehangoló, mű, megöli a természetességet. Egyébként szerintem is a 4-es kommentet kéne megfogadni.
2015. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
A férfiak számára is van már elég régóta hormonális fogamzásgátlás, tessék, csak tessék.
2015. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!