Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez igaz? Tényleg így van vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz? Tényleg így van vagy csak én értelmeztem félre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy ha egy nőgyógyász elküld ultrahangra, akkor azon látszik hogy már nem vagyok szűz? Mert egyszer voltam egy problémámmal nőgyógyásznál aki azt mondta, hogy egy már nem emlékszem milyen ultrahangra küld mivel még nem élek nemi életet. Ebből azt szűrtem le, hogy aki igen az másféle ultrahangra megy tehát látszik hogy az illető már nem szűz.

Csak azért kérdezem mert szeretnék már lefeküdni a barátommal csak ez lenne a probléma, hogy ha véletlenül megint ultrahangra küldenek akkor ne tudják meg és ne mondják el a szüleimnek.


L (a korom azért nem írom ki mert sokan szeretnek az alapján ítélkezni...)


2015. dec. 15. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"...akkor ne tudják meg és ne mondják el a szüleimnek."

Akármit is tudnak meg az orvosok az egészségügyi állapotodról, azt nem mondják el a szüleidnek, ha már nem gyermekorvoshoz jársz.

Ultrahang vizsgálatnál pedig nem látszik, hogy megvan-e még a szűzhártyád, de nem is azt a tájékot vizsgálják.

2015. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :)

Még azt megkérdezném ha nem baj, hogy az nem látszik hogy a hüvely tágult, vagy bármi ilyesmi? És igen sajnos 18 éves korig csak gyerek orvoshoz járhat az ember... :S

2015. dec. 15. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hmm..

ha szűz vagy akkor nem végeznek hüvelyi UH-t

csak hasit

ellenben ha azt mondod h már nem vagy szűz és úgy csinálnak hüvelyi UH-t az elég kellemetlen lesz neked és a személyzetnek is

mivel egy kb 1-2cm vastag rudat tolnak beléd

és ezzel kvázi ás is szakíthatják a szűzhártyád


ha már nem vagy szűz akkor tökmindegy

és köti öket az orosi eskü szal ha azt mondod h nem mondhatja ezt el akkor em teheti meg

2015. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

a hüvelyben izom van, alap állapotban "zárnak" az izmok

szerintem olvass l pár anatómiai könyvet erről

2015. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ohh, tehát ha azt mondom hogy még szűz vagyok és hasi uh-t csinálnak akkor ha jól értem nem tudják meg hogy nem vagyok már szűz?

Bocsi a sok kérdésért csak a szüleim elég maradiak és nem hiszem hogy túl boldogok lennének.....

2015. dec. 15. 18:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 éves koromtól már egyedül mentem a gyermekorvosomhoz. Nem postázzák ki a leleteket a szüleidnek. :)


Nem ítél el az orvos ha nem vagy szűz.



👍

2015. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy a szűz lányok kb. 80%-ának már nincs meg a szűzhártyája, mivel sportolás, vagy bármi más következtében kiszakad. Az óvatosság annak szól, hogy nehogy pont egy nőgyógyászati vizsgálat alkalmával szakadjon ki.

Ahogy fentebb írták: hüvelyi ultrahangot nem végeznek szűz lányoknál, csak hasit. Viszont a hüvelyi ultrahang sokkal (!) pontosabb.

A nőgyógyász előtt meg amúgy sem érdemes letagadni, hogy élsz már nemi életet, mert ő más jelekből is láthatja, viszont nem közölheti a szülőkkel.

Ha ennyire "gyerek" vagy, akkor viszont ne élj nemi életet! Mert ha például lesz egy nemi úton terjedő fertőzésed, akkor is tagadni fogod, hogy nemi életet élsz?

2015. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó nagyon köszönöm a válaszod! Számomra ez volt a legértelmezhetőbb. :) Nem vagyok már annyira kisgyerek, védekezni fogunk persze, csak attól féltem hogy a szüleim megtudhatják.

De a többieknek is nagyon köszönöm a válaszokat ^^

2015. dec. 15. 18:42
 9/11 Rékcsi ***** válasza:
84%

Azért küldött ultrahangra, mert szűz vagy, ez 6tény, de nem azért, mert azon látszik, h szűz vagy, hanem azért, mert nem fognak semmit beléd dugni, ha szűz vagy... Most komolyan, erre a tudatlanságra inkább nem is mondok semmit... Persze az lehet a magyarázat, h maradiak a szüleid és nem ültek le veled ilyesmiről dumálni, szóval nem téged hibáztatlak, ne értsd félre.

18/L

2015. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Igen nem igazán beszélgettek velem erről... De mindegy is mostmár ezt is tudom. :)
2015. dec. 15. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!