Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyásszal fel lehet vajon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyásszal fel lehet vajon iratni előre 72 órás tablettát?

Figyelt kérdés

Még nem élek szexuális életet, fogamzásgátló tabletta és társai nem jöhetnek szóba. Szóval marad a gumi, pesszárium meg ilyenek,hüvelytabi.

De nyilván bármikor történhet baleset. Arra gondoltam, meg lehetne arra kérni az Sztk-s dokimat, ha pl. megyek éves szűrésre, írjon fel egy ilyet, hogy lehessen otthon? Hogy ne kelljen ügyeletre rohangászni és hallgatni a szöveget, hogy milyen "felelős" ember vagyok? Eüs-nek tanulok (orvosnak), ezt tudja a dokim, tehát tudja, hogy nem ezzel tömném magam. Köszi a válaszokat!



2015. dec. 6. 07:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Az baj, ha orvostanhallgatóként ennyi eszed van. Én fel se hoznám a kérdést a dokinak, mert csak leégeted magad.
2015. dec. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha orvostanhallgatóként nem tudod a választ ilyen kérdésre, mi honnan tudjuk? :D
2015. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most miért is égetem be magam, kedves aranyos első, ha már egy érdemleges választ képtelen vagy rá írni??? Feltettem egy normális kérdést... mi bajotok van? Nem lehet megkérdezni tőle? Én nem fogok ügyeletre rohangálni... a gumi meg bármikor elszakadhat, sztetek egy abortusz az jobb megoldás? Komolyan nem értelek benneteket...
2015. dec. 6. 08:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem azért akarom, védekezés ELLENÉRE ha baj lenne. Gumi elszakad vagy vagy a pesszárium elcsúszik...
2015. dec. 6. 08:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarod meg tudod csinálni. Ha másik nőgyógyászhoz mész, ő nem tudja, hogy szűz vagy még, és ezt ki szokták adni vizsgálat nélkül, van hogy előre le vannak gyártva a receptek, csak ki kell töltened. Ha nem vagy már szűz csak eddig nem volt partnered, akkor mehetsz a sima dokidhoz is. Egyik sem kérdez rá, hogy történt. Szépen elmész és kiváltod. És otthon őrizgeted a tablettát. De szerintem nem éri meg. Normális használat mellett igen ritka ha kiszakad a gumi, az esemény utáninak viszont van minőségmegőrzési ideje, illetve baromi drága ahhoz, hogy aztán ki legyen dobva.
2015. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem is váltaná ki, amíg nem szükséges, neki csak az a lényeg, hogyha baj van, akkor ne kelljen még az orvoshoz is rohangálni. Én amikor kértem, akkor adott rá receptet, pedig nem volt rá szükségem, de ez már 5-6 éve volt.
2015. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És a kiállítás dátuma? Jó nekem mondjuk nem írták rá, de ha a kérdezőnek ráírják akkor is besétálhat vele mondjuk 2 év múlva, ha akkor szakad ki?
2015. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azóta megnéztem, 3 hónapja lenne a kérdezőnek kiváltani. Végülis ha nem írják rá a dátumot, és megnyugtatna, kérd nyugodtan. Nem is tartom így rossz ötletnek.
2015. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet olyat, hogy nem írnak rá dátumot? Erről nem is tudtam. A 3 hónapot igen. De akkor viszont 3 havonta el kell mennie a nőgyógyászhoz, ha csak dátummal adják ki. Na mindegy, a kérdező döntése, hogy neki hogy kényelmesebb.
2015. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát minket eleve úgy fogadtak, hogy a portás gúnyolódott rajtunk, a nőgyógyász meg odaköpte hogy van fontosabb dolga is, üljünk le aztán várjunk, ezek után képzelheted. Azon meglepődtem, hogy nem saját magamnak írom föl (csak félig)! Gumi szakadt ki először, olyan stresszben voltam, halálsápadtan közlekedtem... Jól jött volna néhány kedves szó, ehelyett. Ezt is el tudnád így kerülni kérdező. Elkeserítő ahogy egyes helyeken az emberekhez hozzáállnak azok, akik az emberek gyógyítására vállalkoztak. :(
2015. dec. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!