Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már nyugodtan együttlehetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nyugodtan együttlehetek a párommal ha még csak a 4. szemet vettem be? (lindynette 20)

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen ezt olvastam az első szemtől véd... Szerintetek mit csináljak? Várjak még? Tájékoztatóba az van azonnal hat... de nem tudom, mennyire lehetek benne biztos. :S
2008. szept. 11. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A nődokim azt mondta, hogy várjak vele minimum 7 napot..utána már védve vagyok.
2008. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Én sok lánytol azt hallottam, hogy megvárták, míg elfogy az első levél és utána megjön. Ezután már biztosabb a dolog. Én is így tettem. :)
2008. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a tájékoztató azt írja, hogy az 1. szemtől véd, akkor annak higyj!
2008. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te tudod... Én tuti várnék legalább 1 hétig! Most abba azon a 3 napon szerintem semmi sem múlik, nem a világ vége, ha kivárjátok... a ti felelősségetek!
2008. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hol írja a tájékoztató, hogy az első naptól véd? én tegnap kezdtem el szedni és sehol nem láttam benne ilyet.
2009. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!