Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek a teherbeeséstől!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a teherbeeséstől! Elsőre ez megfelelő védekezés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet hogy még szűz vagyok. A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, úgy érzem hogy ő lenne az ideális, és neki adnám a szüzességem. 20 éves vagyok én is vágyom a dologra, már régóta pettingelünk.

Nem a fájdalomtól félek, de betegesen tartok attól h valami baleset lesz és terhes leszek. Óvszerrel csinálnánk. Ő tapasztalt , volt már többször lánnyal így gondolom tisztába van a használattal na meg az ő célja sem az h apa legyen.

Ő 24 éves, és tudom hogy hónapokig nehéz a pasiknak szex nélkül de végig türelmes volt velem.. én is kívánnám és tudom hogy pár hát vagy hónappal később ha várnék még, akkor is ugyanúgy félnék hogy terhes leszek.

Gumival csinálnám. Számít a vastagsága igaz? És olyankor mi van ha közbe lecsúszik? Akkor felmerülhet a baj, kell tabletta? Kérlek leírnátok a legfontosabbakat h mire kell figyelni? (úgy gondolotam h gumival és megszakitásosan is). A barátnőim kiröhögtek h túlparázom, többük simán megszakitásosan teszi.. valaki javasdolta h az első alkalom előtt szedjek tablettát de az megint egy jó hónap lenne mire kapok időpontot, feliratom megkezdem a szedést stb és amig nem tudom milyen a szex meg h alakul a kapcsolat nem boritanám fel a hormonháztartásom. Hallottam ezekről a pharmatex termékekről (kúp?) de pl nővérem mondta h felesleges és önmagában bőven elég a gumi ne aggódjak..

kérlek letudnátok írni mire kell figyelni ill mi lenne a megfelelő védekezés? Köszönöm


2015. okt. 15. 17:30
 1/5 A kérdező kommentje:
illetve mi ez a ciklusos módszer? Nekem hónap elején van meg mindig szóval ha hónap közepén szexelek nagyobb az esélye h terhes leszek? v hogy?
2015. okt. 15. 17:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszerrel való védekezés teljesen megfelelő, nem kell megszakítani sem, csak minden előírást be kell tartani ezzel kapcsolatban. Nyilván ha már ő csinálta, akkor ismeri a méretét, tehát olyan óvszert vesz, ami jó, nem szoros és nem is csúszik le, illetve tényleg, úgy kell felhelyezni és használni, ahogy az elő van írva.

És nem kell pluszban fogamzásgátló sem.

2015. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A naptármódszer, magában a megszakításos közösülés és a Pharmatex, na ezeket felejtsd el, ha nem akarsz terhes lenni, meg egyéb kellemetlen gondokat!
2015. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PearlDiver ***** válasza:
100%

Szia :)


Először is, próbálj ellazulni. Nem olyan véres az ügy, mint ahogy fent leírtad :)


Mindenképpen óvszerrel csináljátok. Ha ez téged megnyugtat, akkor vegyetek prémium kategóriás Durex Ultra Safe gumit. De a srácnak tudnia kell, hogy neki mi vált be, és ő tud arra is figyelni hogy hogy ne csússzon le menet közben - ennyire meg kell, hogy bízz benne, különben nem is lesz jó élmény.

A megszakításos módszert alkalmazó barátnőidnek üzenem, hogy sok sikert a gyerekneveléshez vagy az esemény utáni tabletta hajkurászásához. Bármikor becsusszanhat, nagyon felelőtlenek.


Ha ennyire ideges vagy emiatt, akkor pedig lehet hogy még várni kell kicsit. Ezt te látod jobban. Mindenesetre a szex akkor jó igazán, ha kölcsönös szeretetkifejezés tud lenni, és el tudjátok felejteni közben a külvilágot teljes mértékben.


Hajrá ;)

25F

2015. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pharmatex mellett én jobban félnék, mint gumival.. az pláne nem nyújt rendes védelmet. óvszer bőven elég, hidd el azért nem gyakori, hogy kiszakad. én kb 9 éve élek szexuális életet és összesen ezalatt háromszor fordult elő h kiszakadt. de azt érzitek is, barátom is érezte, hogy valami nem oké, látszik is ha megnézitek. ilyenkor el kell menni felíratni h tablettát és kész. szerintem is túlparázod, nem lesz baj:) ha nem ezeréves zsebben gyűrt óvszert használtok meg rendesen felhelyezitek, akkor nem fog lecsúszni se és kiszakadni se:)


22/L

2015. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!