Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire fáj a méhtágítás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fáj a méhtágítás?

Figyelt kérdés
Anortuszom lesz, valószínűleg. Aztmondta az orvosom gyógyszerrel történik a tágítás, amelyet csak felhelyeznek a méhembe. Később altatnak. Mennyire fáj?

2015. okt. 2. 09:10
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Szóval az történt, hogy az orvos megcsinált, egy hüvelyi ultrahangot. Amin talalt egy kis pöttyöt. "Nem zárhatom ki a terhesség kockázatát. Mert ez akár egy 3-4 hetes magzatnak is megfelelne. De ha idejönne egy pár akik több, mint 3 éve próbálkoznak, nekik se tudnám biztosan azt mondani, hogy igen... Most összejött. Végezzen el egy tesztet, és jöjjön vissza egy hét múlva." Ez után pedig már csak az abortuszról beszélt, végig.
2015. okt. 3. 23:19
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért nem vérvizsgálatra küldött, az ezerszer biztosabbat mutat, mint egy rápisilős drogériában vett tesztcsík.


Továbbra is másik dokit javasolnék.

2015. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szerintem addig nem kellene az abortusz részleteit megvitatni, amíg az sem biztos, hogy terhes vagy.

Ha mégis abortuszra kerülne a sor:

A méhszájat kell tágítani, nem pedig a méhet. Ez több módszerrel történhet, ilyen a laminária és a gyógyszer is. Hogy mennyire fájdalmas, az teljesen egyéni. Valaki meg sem érzi, valakinek fáj.

A műtétből nem érzel semmit.

2015. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Masik varos...masik orvos. Es HOPP a terhessegnek meg csak nyoma sincs. Jo kis gyulladas:) abortuszra semmi szukseg. Ha csak nem akarjak kivakumozni a gyulladast :'D
2015. okt. 4. 21:15
 25/27 A kérdező kommentje:
DE NAGYON KOSZONOM A VALASZOKAT!
2015. okt. 4. 21:16
 26/27 anonim ***** válasza:
75%

Látod...

Örülök, mondtam én, hogy nem oké ezzel a dokival valami. Máskor légy résen, szegény, több napi idegeskedést megspórolhatsz magadnak!

2015. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos. Nagyon szépen köszönöm!:)
2015. okt. 5. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!