Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire fáj a méhtágítás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fáj a méhtágítás?

Figyelt kérdés
Anortuszom lesz, valószínűleg. Aztmondta az orvosom gyógyszerrel történik a tágítás, amelyet csak felhelyeznek a méhembe. Később altatnak. Mennyire fáj?

2015. okt. 2. 09:10
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Persze, tudom. El tudnád küldeni az az oldalt, ahol olvastad?

Nekem csakannyit mondott a dokim, hogy egy gyógyszert helyeznek majd fel. Semmilyen pálcikáról nem volt szó. Hüvelyen át felnyom egy gyógyszert, aludjak egyet, reggel elaltatnak 15-20 perc az egész 2 órával később mehetek a dolgomra.

2015. okt. 2. 11:06
 12/27 anonim ***** válasza:

Minden fáj....


Nézd szerintem inkább bird ki azt a 2-3 óra fájdalamat mint utána egy olyan gyereket nevelj akit nem akartál nem álltál rá készen lehet nem is attól az illetőtől akartad akitől lett stb...

2015. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Persze. De nem biztos meg a terhesseg. Az orvosom szerint egy 3-4 hetes magzatnak nez ki. 50-50%. Vagy valami mas. Az alhasamban mozgasra eles kesszuraa szeru fajdalom van. Csak 3 hete pont megjott a 6 napig tarto menstruaciom. Aggaszt hogy nemtudom mi van.
2015. okt. 2. 11:48
 14/27 A kérdező kommentje:
Es pont 3-4 hete vannak ezek a tunetek. Aztmondjak nem is lehetnek meg 1 hetre az aktusra tunetek... Ahol nem mellesleg ovszerrel vedekeztunk. En ezt nem ertem. Ma csinalok egy tesztet.
2015. okt. 2. 11:50
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Az orvosom szerint egy 3-4 hetes magzatnak nez ki. 50-50%. Vagy valami mas. "


Orvos ilyet nem mond bakker. Pláne nem küldhet abortuszra, ha nem biztos a terhesség.

Menj másikhoz. Vagy írd le normálisan a sztorit. Itt valami nem kerek.

2015. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Esküszöm ezt mondta. Viszont nekem 3 hete épp 6 napos menstruációm van, amióta néha tompább, nem is érződő, néha pedig erős késszerű szúrás van a petefészkek és méh környékén. Mai teszt is negatív. Gondolhatod...
2015. okt. 2. 21:48
 17/27 A kérdező kommentje:
Volt*
2015. okt. 2. 21:48
 18/27 anonim ***** válasza:
Miseed abom volt, gyogyszerrel tagitottak, egyaltalan semmit nem ereztem, de ugy hallottam az abortuszosokat liminariaval tagitjak, az fajhat viszont...
2015. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Mi van?


Bocsi, de csak én nem értem?

3 hete menstruáltál 6 napig.

Az orvosod nem tudja, hogy 3-4 hetes magzatot lát-e, vagy sem, de elküld abortuszra (??? mire fel???). Azt nem tudjuk, mikor voltál együtt a partnereddel.


Leírnád még egyszer elölről az egészet? Nem szívatlak, de tényleg nem értem.

2015. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta "feltehetőleg terhesség" nem értem. Később leírom.
2015. okt. 3. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!