Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlás? Óvszert nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlás? Óvszert nem szeretjük, tablettát nem akarok szedni.

Figyelt kérdés

Óvszer kényelmetlen és kiábrándító, nekem majdnem minden pózban fáj óvszerrel. (nem tudom, mi köze hozzá)

Kb félévig 1 percig sem csináltuk gumi nélkül, most viszont anélkül szoktuk és csak élvezés előtt kb 5 perccel húzzuk fel.

De ígyis parázok és szeretnék 100%-ban védekezni. Tablettát nem akarok szedni, felrakni se semmi egyéb tárgyat.

Ha jól hallottam injekció formában is létezik.

Ötletek/tapasztalat?

19L


2015. szept. 26. 21:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hmm... köszönöm a válaszokat!:)
2015. szept. 27. 12:24
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha pajzsmirigy alulműködésre szedsz gyógyszert, sztem akkor nem nagyon kellene hormonális védekezésben gondolkodnod, kérdező.
2015. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a pesszárium-spermicid kombót, gumihoz meg használjatok víz-alapú síkosítót!
2015. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat!!!
2015. szept. 28. 12:37
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de az egyik válaszadónak igaza van! Ha az összes normális módszert kizárod, akkor mégis mit vársz, Tökéletes megoldás nincs, mindennek megvan az előnye és a hátránya, mérlegelni kell és okosan dönteni. A megszakítás baromira nem okos döntés, ha nem akarsz még gyereket...


Az óvszer miatt nem kellene olyan gondnak lennie, hogy "nem nyomhatja tövig, mert fáj". Főleg úgy, hogy eddig nem volt gond vele...

Ez inkább pszichés probléma, elkönyvelted magadban, hogy szar és kész.

Az injekció buta ötlet, sokkal több és rosszabb mellékhatásai vannak, mint a tabinak, és abba sem lehet hagyni, ha nem jön be.

Használhatnál még pesszáriumot, de mivel közölted, hogy semmit nem akarsz magadba dugni...

Hát így bizony nehéz.

2015. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van utolsó, tényleg köszönöm szépen.
2015. okt. 4. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!