Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlás? Óvszert nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlás? Óvszert nem szeretjük, tablettát nem akarok szedni.

Figyelt kérdés

Óvszer kényelmetlen és kiábrándító, nekem majdnem minden pózban fáj óvszerrel. (nem tudom, mi köze hozzá)

Kb félévig 1 percig sem csináltuk gumi nélkül, most viszont anélkül szoktuk és csak élvezés előtt kb 5 perccel húzzuk fel.

De ígyis parázok és szeretnék 100%-ban védekezni. Tablettát nem akarok szedni, felrakni se semmi egyéb tárgyat.

Ha jól hallottam injekció formában is létezik.

Ötletek/tapasztalat?

19L


2015. szept. 26. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg EVRA tapasz.


Egyébként nincs olyan védekezési mód, ami 100%-os lenne.

2015. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
aktus felénél átteszi a fenekedbe.
2015. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Valoban csak az lehet ha nem szexeltek vagy csak végbélbe.
2015. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem. Tablettát nem szednél, de injekciót nyomnál magadba? Ez nagyon érdekes.

A két legelterjedtebb és legbiztonságosabb fogamzásgátlási módszert írtad le. A harmadik, hogy csak kihúzni 5 perccel élvezés előtt - az nem fogamzásgátlás, hanem inkább az ellenkezője - az előváladéktól teherbe eshetsz. Ha nem akarsz kisbabát, akkor húzzátok fel a gumit, vagy szedd a pirulát. Akarom a szexet - nem akarok fogamzásgátlót - nem akarok terhes lenni. Ez a három együtt nem megy.

2015. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Miből gondolod,hogy az injekció jobb mint a tabletta?:) Ugyan ugy hormont tartalmaz..ugyan ugy 3hónapra szól..

SŐT!sok embernek nem hat..


Én 3 éve szedek tablettát.Én fog.gátló párti vagyok.

Életemben SOHA nem szexeltem védekezés nélkül,és ezt úgy képzeld,hogy még csak a makk se ért oda...eleinte gumi,utána miután már látszik,hogy komoly a dolog tabletta.

Ez orosz rulett,amit csináltok..szerencsejáték...merészek vagytok...és buták.


21/L

2015. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Spiral, noi ovszer, vannak kulonbozo spermicid kremek meg kupok. Nezz utanna neten itt egy link: [link]


18/L

2015. szept. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves kérdező, szerintem ilyen hozzáállással te inkább ne szexelj, ne haragudj! Olyan sohasem lesz, hogy valami teljesen tökéletes, minden védekezési módnak van előnye és hátránya is és egyik sem véd 100%-ban. A gumi sokaknak kényelmetlen, de legalább nem vágja tönkre a hormonjaid, mint a tabletták. A spirál, gyűrű jó lehet, de az előbbi csak azoknak ajánlott, akinek már van gyereke. Meg hát van, aki alapból sem használhat semmilyen hormonális védekezést. Akkor ott a pesszárium + spermicid, esetleg hüvelykúpok és tabletták, de azok meg nem biztonságosak eléggé. Azt viszont nem értem, hogy tablettánál miért jobb az injekció, ugyanis az még nagyobb hormonlöket, sőt ha valami bajt okoz, nem lehet csak úgy abbahagyni/leszedni, meg kell várni, amíg kiürül a szervezetedből... Nem is tudom, egyáltalán ilyen fiatalnak beadná-e bárki is, de gondolom igen, ha már tablettát is felírják boldog-boldogtalannak mindenféle vizsgálat nélkül, de akkor számolj azzal, amit leírtam. A megszakítás meg ez a "vége előtt húzzuk fel a gumit", ez meg nagyon felelőtlen módszer, de gondolom a gyerek neked egyből összejönne és rohannál abortuszra. Más meg, aki bármit megtenne érte, éveket ül a meddőségi centrumban...
2015. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az kicsit erős, hogy én ne szexeljek. Tehetek róla, hogy nekem gumival fáj? Partnerem mindig megértette, hogy gumival szexelünk, de egy idő után már kiábrándító tőlem is a "ne tedd be tövig , mert fáj " mondat..

Azért nem gondoltam a tablettára, mert pajzsmirigy alulműködésem van és arra gyógyszert szedek , nem kis adagot.

2015. szept. 27. 09:47
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gumi miatt faj neked, hanem valamit nem jol csinal a baratod... Nem izgat fel elegge vagy valami. A gumiban semmi olyan Nincs amitol fajhatna a szex! Probaljatok ki egy masik fajtat. Volt olyan amiben nekem is kellemetlen volt (lifestyle es Durex Long lasting pleasure) de atvaltottunk Durex BClose-ra es azota a mennyekben jarunk mindketten.

18/L

2015. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy elég nedves és azért kezd fájni.
2015. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!