Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek? Mit válasszak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit válasszak?

Figyelt kérdés
Spirál mellett lettem terhes nem régen, sajnos vetélés lett a vége. Azt szeretném tőletek kérdezni hogy ki mit ajánlana ezek után fogamzásgátlásra. Gondoltam a hormontartalmú spirálra és az injekcióra.Szerintetek?
2015. szept. 24. 17:12
 1/4 Linó03 ***** válasza:

Miért mérgeznéd magad hormonokkal?

A gumival nincs rizikó (ha gáz van, az meg egyértelmű), nem is drága, és nem is káros. Ha meg a partner ennyit nem hajlandó megtenni, elgondolkozhat.

(Esetleg hormonmentes hüvelykúp. Nemrég kijött valami hiper-szuper.)

2015. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is,1. hozzászóló: manapság nagyon jó fog.gátló tabletták vannak..ilyen esetben ne igyál kólát,sőt ne menj utcára mert szmog van.


Másodszor..Kérdező,hány éves vagy?

Spirált inkább 30-35fölött szoktak ajánlani..

Ugye "ilyen"korban már fog.gátlót nem igazán ajánlják..legalábbis én nővérem által tudom,ő 34 és orvosa mondta,hogy jobb lenne váltani tablettáról..


Ha 30alatt vagy,akkor tabletta szerintem mehet.

Én 3 éve szedek.

Az injekcióról én azt hallottam,hogy sok nőnek nem hat-És ez persze nem derül ki csak idővel..De az orvosodnál kellene tájékozódni.


Egyébként édesanyám is spirállal lett terhes velem.


21/L

2015. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A gumit nem a férjem hanem én nem szeretném.

31 éves vagyok és van 3 gyermekem. A dokim a hormontartalmú spirált javasolta.

2015. szept. 27. 08:09
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vlaszoló vagyok.

Akkor hallgass a dokidra,ő tudja mi neked a legjobb.

Pesszárium esetleg?Hüvelygyűrű?

2015. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!