Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gyógyszert válasszak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabó Nelli kérdése:

Milyen gyógyszert válasszak?

Figyelt kérdés
Régebben a Mercilon fogamzásgátlót szedtem. Ismet szeretném elkezdeni a fogamzásgátló szedését de nem tudom melyik lenne a jó. A Mercilontól eléggé meghíztam. Tudnátok ajánlani valamilyen gyógyszert?
2014. nov. 19. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudnánk, vagyunk nőgyógyászok. Majd ő ajánl neked.
2014. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlót nem ajánlás alapján kell szedni, hanem orvosi vizsgálat és egyéb, a személyedre (testalkat, egészségügyi dolgok) vonatkozó kérdések alapján a nőgyógyász javasol majd olyat amilyet ő megfelelőnek lát neked.

Amúgy pedig ugyanaz a tabletta nem hat egyformán két nőre se, van aki esküszik az egyikre mert semmi baja (hízás, és egyéb mellékhatások) nem volt tőle, ugyanerre a tablettára vonatkozóan pedig egy másik nő teljesen mást állít.......akkor mi alapján döntesz?

Majd az orvos megmondja hogy melyiket javasolja és ha esetleg neked nem jó akkor visszamész és megbeszélitek hogy mi volt a gondod vele és ír másikat, ilyen egyszerű.

2014. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenkinél más,én 5félét szedtem eddig és 2-nél tapasztaltam hízást
2014. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!