Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a menstruációm első napjátó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a menstruációm első napjától kezdve folyamatosan szinte percre pontosan minden nap bevettem a gyógyszert akkor a 21. napon (az utolsó szem gyogyszer napján) ha a barátom bennem ment el lehet, , baj"?

Figyelt kérdés
Mivel holnap már nem veszem be ezért a méhfalam automatikusan leválik és nincs hová beágyazódni a petesejtnek HA meg is termékenyült. Az én tudásom szerint. Sokan laikusok javasolták hogy legalább egy hónapig ne feküdjek le úgy a barátommal hogy bennem megy el, mert nem biztonságos. De mivel időben pontosan akadtam szedni nem tudom hogy történhetett e bármi baj.
2014. nov. 6. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen fajta gyógyszert szedsz, és mit ír a tájékoztató, hány nap után véd? Egyébként én is most kezdtem el szedni nemrég, nekem a dokim azt mondta, hogy a 10 szem után tuti véd, én Altforalle-t szedek. Szóval szerintem nyugi, nem lehet baj, a betegtájékoztatóra nem viccből írják a dolgokat.
2014. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!