Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt a gumi, rá két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a gumi, rá két órára már bevettem a gyógyszert, de nem történt semmi. Most mi van?

Figyelt kérdés
Vasárnap védekeztünk a párommal, de a gumi kiszakadt, szerencsére rögtön észrevettük utána, de elélvezett...Épp a ciklusom felénél járok, éreztem a mellemen, (mint mindig) hogy peteérés idő van...az aktus után kevesebb, mint két órára már bevettem a gyógyszert, majd másnap a másodikat is (Rigesoft)mégse érzem, hogy bármi történt volna...Nem éreztem semmi mellékhatást, nem éreztem, hogy egyáltalán hatna...Kicsit félek, hogy rohadtul nem hatott...Ha várok még pár napot és akkor se történik semmi, akkor mit csináljak? 18 napja jött meg, tudom még korai lenne, hogy megjöjjön, de kicsit aggódom, ez az első eset, hogy gyógyszert vettem be...Szeretnék megnyugodni, és nem oltásokat kapni.
2014. nov. 18. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó gyorsan eljutottál orvoshoz, pláne vasárnap. Lehet nálad nem alakultak ki mellékhatások, ha nagyon izgulsz, szaladj megint orvoshoz.
2014. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerencsére barátom anyukája fel tudta írni nekem, mivel orvos
2014. nov. 18. 15:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem mindenkinél jelentkeznek tünetek, ettől a tabletta teljesen hatásos, nekem sem volt semmi gondom utána de teljesen jól végezte a dolgát és megakadályozta, hogy terhes legyek.

Mindenkinél máshogy hat, ne idegeskedj, nem lesz semmi gond :)

2014. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De mégis minek kellett volna történnie szerinted?

Nem értem miért kell azt hinni, hogy ha nem hánysz/fosol/érzed szarul magad/vérzel, akkor nem hat...


Aktus után két héttel teszt, ennyi.

2014. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
orvos? És a választ nem tudja? brrr mj: 1 fogorvos is add tanácsot!
2014. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat, kicsit nyugtató
2014. nov. 18. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaaajj de feelszaaakaadt a fekete bör csizmám
2014. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ha orvos és feliratad vele a gyógyszert talán kérdezd meg ezt is tőle :D
2014. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem nőgyógyász...honnan kéne ezt tudnia?
2014. nov. 18. 16:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég gyorsan bevetted szerintem nem lesz gond. A hormonháztartásod fel fog valószínűleg borulni szóval ne aggódj ha nem normálisan jön meg a menstruációd 2 hét múlva majd csinálj egy tesztet és akkor megnyugodhatsz
2014. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!