Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez igy biztonságos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbara500 kérdése:

Ez igy biztonságos?

Figyelt kérdés
A barátommal két és fél éve eggyütt vagyunk.Lassan már két éve szedek fogamzás gátlót,minden nap beveszem,sosem hagyom ki,csak általában nem egyforma időbenszedem.A barátom ennyi idő után nagyon szeretne már belém élvezni..eddig gumi nélkül csináltuk mielőtt elment volna kivette...Szerinte nemlehetek terhes,mivel fogamzás gátlót szedem jó ideje..a barátnőm három hónapja szedi és a barátja már belé élvez..és rendszeresen megjön a menzesze..ugyanazt a gyógyszert szedi mint én..Eshet bajom?segítsetek.:)kipróbálnám ,hogy milyen..csak nagyon félek..
2015. szept. 15. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Nincs 100%-os biztonság, ezt te is tudod.

Semmi értelme belemenned olyanba, amitől félsz.

2015. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Mi a fenének szeded egyáltalán a gyógyszert, ha nem élvez beléd??????? Legkésőbb az első teljes ciklus után véd már mindegyik. Van ami hamarabb is.

Két agyhalott...

2015. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kalauz ***** válasza:
83%
na igen. szedi a gyógyszert és nem hagyod benne a szlottyot. pénzkidobás. vagy élvezz bele nyugodtan, vagy ne szedje a tablettát
2015. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Drága kicsi egyetlen virágszálam!


Írd már le nekem, hogy miért szedsz fogamzásgátló tablettát, ha nem engeded, hogy a pasid beléd élvezzen?


Ezzel az erővel, akár elég lenne a gumi is, és nem menne pocsékba a drága pénzetek és a szervezetedet se borítanád fel!!


Komolyan, a 21. században ennyire tájékozatlanok lennének a fiatalok? Vagy csak tettetik itt a h..lyét?

2015. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az elso is mondta nem 100%os a vedelem, tehat megertem ha fel, sokaknak nem jonne jol egy gyerek. Es a gumit pedig ugyanugy a csaj is utalhatja, engem is kidorzsol meg a legpuhabb gumi is, ilyenkor megoldas a tabi. Kerdezo, megertem hogy felsz kicsit, de nagyon kicsi eselye van a teherbeesesnek ha rendszeresen szeded. Allits esetlen csorgoorat es vedd be mindig ugyanabba az oraba, akkor meg biztonsabb a vedelem. Nyugodtan elvezhet beled.
2015. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,köszi a biztatást:)..jol esett:)
2015. szept. 22. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!