Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez igy elég biztonságos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy elég biztonságos?

Figyelt kérdés
Leszeretnénk feküdni a barátommal, viszont én semmit sem szeretnék a véletlenre bízni. Holnap megyek nőgyógyászhoz, fogamzásgátlót feliratni. Ezen kívül, ha ő majd húz óvszert is, akkor ezzel mindent kivédünk, ugye? Csak normális válaszokat kérnék, köszönöm!

2015. szept. 6. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

100% biztonság soha nincs. Nagyjából 1 a 10 milliárdhoz az esélyed így, hogy teherbe ess.

Az emberek 1/3 nem is védekezik, ennél minden jobb.

2015. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha jól tudom a fogamzás gátló csak 1 hónap után hat megfelelően. a kérdésedre a válasz: igen ,de ezt te is tudod
2015. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
úgy tudom,hogy a fogamzásgátló 2 hét után hat már. Biztosra szeretnék menni. Igen sajnos tudom,hogy nincs 100%-os biztonság, de akkor úgy kérdem,hogy ez így elég biztonságos-e már. Mindegy, köszönöm a válaszokat :) Holnap még kérdezek párat a nőgyógyásztól.
2015. szept. 6. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Annyira nem kell parázni. Szerintem nem lesz baj ebből, de jobb lenne ha ellazulnál az idő alatt és nem ilyeneken gyötörnéd a fejed, hogy úristen gyerek lesz belőle.

Csak arra figyelj, hogy egyes hormonális készítmény hatással lehetnek rád. Csökkenhet a libidód vagy előfordulhat hüvelyszárazság is. Utóbbit egyszerű kezelni egy kis síkosítóval, előbbi problémásabb.

2015. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem szabadna ráparázni, de annyi olyat hallottam már,hogy figyelmetlenségből gyerek lett. Én nem szeretnék ez lenni:) Vannak még céljaim stb, de mivel tényleg meg van köztünk a szerelem a barátommal és úgy érzem,hogy készen állok rá (19 éves vagyok) tényleg szeretném őt érezni, anélkül,hogy ráfeszülnék, csak nehéz.
2015. szept. 7. 07:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerre kétfajta védekezés fölösleges! Maximum vannak kivételes esetek, pl. míg el nem teli egy hónap a tabletta bevétele után - ilyenkor csak kiegészítőként kell óvszer, vagy ha mondjuk a tabit kihánytad, vagy megy a hasad.

Egyébként, ha az előírásoknak megfelelően veszed be a gyógyszert, akkor nem kell óvszer!

2015. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha téged ez nyugtat meg, akkor csináld így. Viszont az instrukciókat követve kb 1 hónap után meglesz a védettséged és a pasik jobb szeretnek "esernyő nélkül zuhanyozni" :) Így ha nem tudtok várni, használjatok gumit, értelemszerűen kezd közben szedni a bogyót. Aztán ha a szükséges 1-1,5 hónap megvan, akkor már gumi nélkül is együtt lehettek. Az, hogy tabletta mellett teherbe esel, roppant csekély. Nagyobb esélye van annak, hogy pl. hibás egyszer a gumi és valahol szivárog.
2015. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!