Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kezdjem el a Belara...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el a Belara szedését?

Figyelt kérdés

A doki azt mondta, hogy a mensi 1.napjától kezdjem el bevenni az első szemet,de a tájékoztatón meg az áll, hogy a mensi 5.napján kezdjem!Most akkor hogy? Kérlek azok írjanak ,akik ezt a bogyót szedik. (Belara)

Hízni sokat lehet tőle?


2008. szept. 8. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
nem kell ahozz belarát szedni hogy tudni kelljen hogy elsö nap a mensi után kell bevenni, és legkésöbb az 5. napon...
2008. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Most beteg vagy? Mert ha most nem menstruálsz, akkor majd az első nap kell elkezdened a szedését. Ha most beteg vagy, akkor az 5. nap. Én nekem akkor írta fel a doki, amikor beteg voltam, és nekem is az 5. nap kellett elkezdenem szedni. Hízni nem tudom, hogy mennyit lehet tőle, mert én 1 hete szedem.
2008. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki azt mondta, akkor az első nap kezdd el szedni. Én nem ilyet szedek, de ahogy látom, ezeknél a gyógyszereknél lehet első nap is, és utána is elkezdeni. A doki csak tudja. :) Szerintem hallgass rá.
2008. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a doki azt mondta, hogy az első nap kezdjed el szedni, akkor tényleg akkor kezd is el. Nekem azt mondta a doki, hogy az 5.nap, de biztos azért, mert oka volt rá. Nekem elég rendszertelen volt a menzeszem, és vhol azt hallottam, h sokkal jobban beáll, ha az 5. nap kezdem el szedni.

Sztem lehet tőle hízni, én egy hónapja szedem, de ügyelek arra, hogy mit, hogyan eszem. Az tuti, hogy nagyobb étvágyat csinál.

2008. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!