Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert akarjak a pasik gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarjak a pasik gumi nelkul?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt hallom hogy oo gumival rajtam meg sosem volt en tudok vigyazni stb...ok nem felnek a betegsegektől?terhessegről nem is beszélve..lanyok ti,hogy oldjátok meg ezt a kérdést?gumival vagy nélküle problémát :)
2015. aug. 1. 09:29
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

# 30: Hogy nem akarsz egy órán át szexelni, a párod meg igen? Nincs több kérdésem.


És állítod, hogy nem papucs a párod...

2015. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

"# 30: Hogy nem akarsz egy órán át szexelni, a párod meg igen? Nincs több kérdésem.


És állítod, hogy nem papucs a párod..."


Te csak kötekedni tudsz? Nem azt mondom, hogy folyamatosan 1 órán keresztül akar szexelni, mert hogy erre vágyik, csak hogy néha úgy szeretne 1 órán keresztül csak szexelni, mert hogy vannak pasik, akik igen, 1 órán keresztül képesek szexelni és hogy mennyire szeretné, hogy én is ebben az élményben részesüljek! Nem maga miatt, hanem én miattam! De ő 1 órán keresztül nem bírná, mert annyira fel van tüzelve, hogy 1 órán keresztül nem bírná! Érted? És nekem fél óra is bőven elég a kielégülésre. Sőt, van hogy 5 perc alatt is nőként elmegyek kétszer. Szóval szerintem ha van női kifejezése a gyorstüzelőnek, akkor az vagyok én!

Illetve miután én már 6-szor elmentem és már inkább kellemetlen lenne tovább szexelni, akkor még ő tovább biztat, még próbálja visszafogni magát, hogy még egyszer elmenjek. De én már nem akarok, nem bírok. Benne az van, hogy ő attól lesz jó, nekem meg az lesz a jó, ha 1 órán keresztül szexel velem és közben 10-szer elélvezek. De mondom neki, hogy nekem ez így teljesen megfelel, amit ad, az nekem elég!

Így már érted?

Nem én várom ezt el tőle, nem maga miatt akar órákon keresztül szexelni, hanem miattam! De én próbálom mindig meggyőzni róla, hogy nekem így is nagyon tökéletes a szex!

Így már világos???

2015. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Amúgy meg kedves kötekedő válaszoló, szerintem csak irigykedsz, hogy valakik gumiban is élvezik a szexet, mert ez neked nem adatott meg!:D

Amúgy meg ha kötekedni vágysz, akkor kötekedj mással, mi meg élvezzük csak tovább egymást a férjemmel gumival!:D

2015. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
17%

# 32: Drága, én is el tudok menni fél óra alatt ötször-hatszor, de a páromnak FONTOS, hogy órákon át szexeljünk, ez ad neki önbizalmat. És én képes és hajlandó vagyok vele órákon át szexelni, akkor nem 5-6 orgazmusom van, hanem 10-12. Nekem elég lenne az 5-6 is, de mivel NEKI igénye van a hosszú szexre, ezért én is megszerettem és igénylem. Nem kell lemondania a több órás szex élményéről, csak mert nekem kényelmesebb, ha gyorsan túl vagyunk rajta. És tudod, néha a több órás menet után kis pihi után még folytatjuk, újabb több órás menet következik.

Egyébként élvezem gumiban is, csak összehasonlíthatatlanul jobban élvezem nélküle. A párom is. Egészen más élmény, amikor érzem a pénisze lüktetését, meg azt, hogy belém spriccel! Ezért mondtam, hogy ez egy másik dimenziója a szexualitásnak, persze csak azoknak, akik szeretik. Nem baj, ti ragadjatok csak le a gumizós, fél órás szexnél. Jó az is, csak van még jobb! :)

2015. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 Nem mondod :D ***** válasza:
28%
Őszintén sajnálom a férjed :)) Ennyi nő közül, hogy tudott kifogni, pont egy ilyent :))) Nem elég, hogy papucs, de még meg is kell elégedjen egy max 30 perces dugással :)) Aztak.rv.... :D Remélem félrekúr(az ő érdekében) és megkapja valakitől azt, amire vágyik :)) Nem egy ilyen rinyáló házisárkányt tologat csak :))))Szánalmas vagy, s a női nem szégyene :))))
2015. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Ennyire érhetetlen, amit írtam???

Nem ő vágyik órákig tartó szexre, hanem azt gondolja, hogy ettől lesz nekem tökéletes, ha ő bírná 1 órán keresztül!!! Így már érthető???

Nekem így is jó, neki is jó így! Nagyon is tökéletes és kielégítő a nemi életünk!

Nem lesz ettől kielégületlen, mert nem szexelünk 1 órán keresztül és nem a maga élvezete miatt akarná így, hanem az enyém miatt, ami nekem így is tökéletesen megvan!!!

Tökéletes a nemi életünk (csak ő néha többet szeretne nekem adni, holott nekem ennyi is elég), nem mellesleg nektek nyilván nincs munkahelyetek és nincs gyereketek, hanem nyilván unatkozó tinik vagytok, vagy olyan párok, akik vagy nem dolgoznak, vagy nem egész nap, vagy nincs gyereketek!

Időnk, lehetőségünk és erőnk sem lenne órákig együtt lenni! Persze, mi is voltunk fiatalabbak, gyerek nélkül, amikor nálunk sem volt gond egy nap 3-szor együtt lenni, pláne hétvégente, de ez ma már nincs így! Éppen ezért az időnkhöz és a lehetőségeinkhez képest vagyunk együtt, amivel semmi, de semmi gond nincs!

Mellesleg miért d.gjon félre egy olyan ember, aki minden téren ki van elégítve? Mert ki van elégítve. Soha nem panaszkodott, de ha bármi baja van, akkor azt megmondja, mert nem papucs! Sőt, akármilyen hihetetlen, de kettőnk közül ő a határozottabb és nem én!

2015. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Nem mondod :D ***** válasza:
26%
Tudod...a mesédet hiszi a piszi :))) akkor hinném el, ha a férjed mondaná ugyanezt, méghozzá úgy, hogy te hallótávolságon kívül légy :D Na akkor igen, elhinném, hogy sosem vágyott MAGA miatt fél óránál több dugásra, és hogy semmi baja nincs a gumival, sőt :D
2015. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

# 36: Van gyerek és dolgozunk mindketten. Nem minden nap vannak többórás menetek, de hetente többször.

Én még olyan férfival nem találkoztam, akit ne izgatott volna fel maga a gondolat is, hogy órákon keresztül dugjon egy nőt...

Lehet, hogy neked azt mondja a párod, hogy a te kedvedért szeretné, de valószínűleg csak azért, mert te ezt akarod hallani.

2015. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 WhiteLabel ***** válasza:
Köszönjük az infókat a szexuális eletetekről, igazán jó hogy ennyire kitarulkoztok :-D :-D
2015. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%

#15

Ajtót mutatnál? Nehogy azt hidd már, hogy pótolhatatlan vagy. Amúgy miért van az, hogy több millió nő szedi és semmi bajuk? Persze van egy két eset, ahol baj can, akkor abból egyből hírverés lesz.


#17

Női óvszer is van.

2015. aug. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!