Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert akarjak a pasik gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarjak a pasik gumi nelkul?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt hallom hogy oo gumival rajtam meg sosem volt en tudok vigyazni stb...ok nem felnek a betegsegektől?terhessegről nem is beszélve..lanyok ti,hogy oldjátok meg ezt a kérdést?gumival vagy nélküle problémát :)
2015. aug. 1. 09:29
1 2 3 4
 21/40 Nem mondod :D ***** válasza:
0%
Érdekes, hogy aki akarja, be tudja szerezni. Menj s dugasd meg magad, ne velem kötekedj itt drága :D
2015. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
89%

Nehogy már te mond meg, hogy hogy jó nekem, vagy nekünk.

És a férjem, minden, csak nem papucs és képzeld el, hogy soha egy szóval nem mondta azt, hogy gumiban jobb, mint nélküle, viszont mivel egy felnőtt, felelősségteljes emberről beszélünk az esetünkben, míg te a gondolkodásmódod és a szavaid alapján nem vagy több 18-nál, vagy legalább is agyban nem vagy ettől érettebb, az a te dolgod, de nekünk így teljesen megfelel. Engem pedig az hidd el, hogy baromira nem érdekel a statisztika, én abban bízok, amit megtapasztaltam és ami nekünk mind egészségügyi, mind pedig élvezeti szempontból megfelel.

És nekünk a gumi teljesen megfelel!

És teljesen rendben van a nemi életünk mind mennyiség, mind pedig minőség tekintetében, köszi!

Szóval azért, mert neked a felelősségről és az életről még tanulnod kell, az a te bajod...

2015. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%
Mert gumival feleannyira sem élvezhető a szex.
2015. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
17%

Egy tartós párkapcsolatban el nem tudnám képzelni gumival. Nekem nőként sem okoz élvezetet, hogy nem érzem a páromat. Ráadásul létezik más, hormonmentes fogamzásgátlás is (pl. pesszárium), ami van olyan biztonságos, mint a gumi, mégis érezhető a partner, és még mellékhatása sincs.

Persze, gumival is lehet élvezni VALAMENNYIRE, de számomra kb. akkora a különbség, mintha ebédre egy vajas kenyeret ennék (mert hát azzal is jól lehet lakni ugye), vagy egy háromfogásos ebédet a kedvenceimből. Szóval a gumizás nekem arra elég, hogy "ne haljak éhen". Nélküle viszont óriási élvezet.

2015. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:
32%

Megmondóember hölgyeményünknek a párja(férje/ akármilye) tényleg egy igazán nagy papucs lehet. 1éve vagyok együtt a barátnőmmel, első fél évben gumiztunk, és hát a vége fele már minden kedvemet elvette a gumi a szextől, tulajdonképpen főképp a barátnőm kielégítése céljából szexeltem vele, mert nekem már nemvolt annyira élvezetes ma a szex. Persze a dologot élveztem, hiszen szeretem őt.

Neked gondolom mindegy, hogy a hapsid mit gondol, a te élvezeted megvan azzal, hogy benned van a farka, őt meg leszarod, hogy neki milyen érzés. Ő meg egy igazán nagy papucs s nem teszi szóvá.

Szex közben az az igazi élvezet, mikor (pasikén) érzed a párod nedveit, és persze magát, a puncit a farkaddal. Ez az érzés gumival nemjön át, akkor meg mi értelme? Ott a jobbkezed...

2015. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
22%

Megmondóember hölgyeményünknek a párja(férje/ akármilye) tényleg egy igazán nagy papucs lehet. 1éve vagyok együtt a barátnőmmel, első fél évben gumiztunk, és hát a vége fele már minden kedvemet elvette a gumi a szextől, tulajdonképpen főképp a barátnőm kielégítése céljából szexeltem vele, mert nekem már nemvolt annyira élvezetes maga a szex. Persze a dologot élveztem, hiszen szeretem őt.

Neked gondolom mindegy, hogy a hapsid mit gondol, a te élvezeted megvan azzal, hogy benned van a farka, őt meg leszarod, hogy neki milyen érzés. Ő meg egy igazán nagy papucs s nem teszi szóvá.

Szex közben az az igazi élvezet, mikor (pasikén) érzed a párod nedveit, és persze magát, a puncit a farkaddal. Ez az érzés gumival nemjön át, akkor meg mi értelme? Ott a jobbkezed...

2015. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

"Neked gondolom mindegy, hogy a hapsid mit gondol, a te élvezeted megvan azzal, hogy benned van a farka, őt meg leszarod, hogy neki milyen érzés."

Miért annyira hihetetlen, hogy a férjemnek nem gond a gumi, mert iszonyatosan élvezi a szexet, még sokszor problémázik is miatta, hogy csak eddig bírja velem (holott számomra teljesen tökéletes vele minden), pedig mennyire szeretne jó hosszan velem lenni, a múltkor olyan gumit vett direkt, amiben van némi érzéstelenítő, ami lezsibbasztja, hogy tovább bírja. Mert ennyire tud engem érezni gumiban! És nem azért gumizunk, mert én így akarom, hanem mert a szervezetem mást nem bír és mert másban nem bízunk. Sem én, sem a párom!

Miért olyan nagyon nehéz elhinni, hogy a párom nem azért használ gumit, mert én így akarom, mert papucs, hanem mert ő is így akarja és baromira élvezi így is!!!

Attól, hogy ti nem élvezitek, az a ti bajotok, de nekünk így is jó.

Semmi gondom nem lenne azzal, ha nem kéne gumit használni, de másban nem bízunk, illetve fog. gátlót, mint korábban írtam, nem tudok szedni. Nekünk a gumi bevált, ezzel is tudjuk élvezni a szexet teljes mértékben. Mindketten.

2015. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és ne veszekedjetek már mindenki úgy szexel ahogy akar :)
2015. aug. 1. 20:37
 29/40 anonim ***** válasza:
17%

# 27: valahogy sejtettem, hogy a párod gyorstüzelő, és azért ragaszkodik a gumihoz, mert az visszafogja. De elárulom, hogy más módja is lenne/lehetne annak, hogy megtanuljon hosszasan élvezni, de ahhoz a nőnek is úgy kell hozzáállni.

Az, hogy ti milyen védekezési módban bíztok, kissé irracionális, mert pl. a pesszárium sokkal biztonságosabb, mint a gumi.

De ha nektek jó így, hát csináljátok így. Mindenesetre megfosztjátok magatokat attól, hogy egészen új dimenzióit tapasztaljátok meg a szexualitásnak.

2015. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

"valahogy sejtettem, hogy a párod gyorstüzelő"

Nem mondtam, hogy gyorstüzelő! Csak hogy ő hosszabban szeretne velem együtt lenni. Szerintem ha 20 perc vagy fél óra egy aktus és az idő alatt képes vagyok akár 5-6 alkalommal is elélvezni, míg ő ugye egyszer, az miért is a gyorstüzelő esete? Csak hogy ő néha szeretne 1 órán keresztül is akár együtt lenni velem, viszont én nem vágyom 1 órás együttlétre. Ha nekem rövidebb idő alatt is teljesen jó és neki is jó, akkor ennyi.:)

Amúgy meg nem egy pasival volt már dolgom és több pasi is említette, akár gumival, akár gumi nélkül (mert mint említettem, volt olyan, hogy bírtam a fog. gátlót), mivel ők is hamar eljutottak volna a célhoz, ha nem fogják vissza magukat és mondták többen is, hogy nem is értik, mert más nőkkel nem így van, velem meg igen. Szóval nem gondolnám, hogy pont gyorstüzelőket fognék ki.:) Csak szeretem a szexet, szenvedélyes vagyok és szeretem előjáték során teljesen felizgatni a pasit, jelen esetben pedig a páromat. Még senki nem panaszkodott ezért!:) Valószínűleg ezért nem kellett még senkivel 1 óra hosszat szexelnem, hogy jó legyen neki!:)

És amikor is nem tudtam már fog. gátlót szedni, fel sem merült sem bennem, sem a páromban az, hogy a gumin kívül mással védekezzünk.

És nem gondolnám, ha nekünk ez így megfelel, akkor az gond lenne!

Olyan amúgy egyik gumigyűlölőnek sem jutott eszébe, hogy valakinek nem kell kompromisszumot kötni, vagy lemondani bármilyen élvezetről is, mert egyik fajta védekezési mód mindkét félnek megfelel? Mert nálunk ez van.

És a pesszárium mennyivel biztonságosabb? Kit érdekel? Ha nekünk ez vált be, ha még soha egy alkalommal sem volt gond a gumival és mindkettőnknek, hangsúlyozom mindkettőnknek ez így megfelel, akkor megint csak miről beszélünk? Ha valami bevált és megfelel, akkor miről beszélünk?

És amúgy is, mi van, ha rosszul helyezném fel? Ja, terhes leszek. A gumit sokkal egyszerűbb felhelyezni, évek óta tapasztalat van benne a felhelyezés tekintetében, tehát nálam ennek kisebb a kockázata. Plusz a guminak semmilyen egészségügyileg hátrányos hatása nincs, addig a pesszáriumnak meg van. Hosszú távon irritációt okozhat, köszönöm nem kérek belőle, fog. gátló mellett volt benne részem éppen elég. És a használata hüvelyrákhoz is vezethet. Na, köszönöm, ebből meg pláne nem kérek!

Ha nektek úgy jó, hát csináljátok gumi nélkül, de ha nekünk meg így is jó, akkor meg hagyjatok már békén!

2015. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!