Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert akarjak a pasik gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarjak a pasik gumi nelkul?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt hallom hogy oo gumival rajtam meg sosem volt en tudok vigyazni stb...ok nem felnek a betegsegektől?terhessegről nem is beszélve..lanyok ti,hogy oldjátok meg ezt a kérdést?gumival vagy nélküle problémát :)
2015. aug. 1. 09:29
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
mert az a jó ha bele lehet élvezni a puncikba
2015. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
93%

"Most nem azért, de kapcsolatban minek gumi? Ezer más mód is van a védekezésre."

Mondjuk mert az egyetlen olyan védekezési mód, ami van olyan biztonságos számomra, mint a gumi, ez kizárva? Talán azért.

10 éve tartó párkapcsolatban élek, régen szedtem fogamzásgátlót, de ahogy született egy gyerekünk, onnantól fogva nem tudom szedni, mert minden bajom volt tőle, holott korábban sosem, a végén már 2 hetente orvoshoz jártam, ahogy abbahagytam a szedését, úgy ezek a problémák megszűntek, tehát egyértelműen a fog. gátló okozta. És köszönöm szépen a többi fog. gátló módszerből meg a használatuk és a hatékonyságuk, illetve az áruk miatt nem kérek.

Nekem fontosabb az, hogy amivel védekezem, az teljesen megbízható legyen, mivel nem akarunk több gyereket és minden más szempontból kényelmes legyen. Tehát mi gumizunk. Egy már 10 éves kapcsolatban is. Sem nekem, sem a páromnak nem jelent ez gondot.

2015. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Nem mondod :D ***** válasza:
0%
#12 Spirálról nem hallottál? Amúgy meg, a gumi sem véd jobban, mint a tabi, vagy a spirál, hisz 100%-os védekezési mód nincs. És gumival nem is olyan jó a szex. Az más tál tészta, hogy esetleg attól félsz, hogy a párod félrekúr és nem kérsz a nemi betegségekből. De persze a ti dolgotok, ha nektek a gumi a jó, hát csak tessék :D
2015. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%
Azért van az a tetves gyógyszer, hogy szedjék a csajok. Normálisan persze, nem amikor eszébe jut. A betegség is kiküszöbölhető: Nem kell össze-vissza kefélni.
2015. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
91%
Na, pont ilyenekre gondoltam, mint a 41%os. A tetves óvszer meg azért van, hogy a pasik meg felhúzzák és nincsenek mellékhatásai se. De persze könnyű azt mondani, hogy tömjek csak a gyógyszert... 6os nem vagy szemét, az allergia más káposzta, de különben van latexmentes óvszer is :) Ha hajlandó lennél vmi megoldásra és nem egyből fujjolnál. Én olyannak, mint a kedves utolsó mutatnám meg az ajtót, de sürgősen. Persze ha a csaj önként szed bogyót az ő dolga, de ha kényszerítene úgy kidobnám, hogy a lába se éri a földet, na azt garantálom...
2015. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
81%

# 14


Egy nő pont ugyanennyi erővel mondhatja, hogy azért van az a "tetves óvszer", hogy a farkatokra húzzátok.


Szerintem a lényeg az, hogy értelmes, egymást szerető pároknál a felelősségteljes fogamzásgátlás számukra megfelelő módszerének a kiválasztása megbeszélés kérdése, alkalmi kapcsolat óvszer nélkül meg mindenkinek orosz rulett, annyi golyóval, ahányat ő akár tudatosan, akár ész nélkül bevállal.

2015. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 Nem mondod :D ***** válasza:
32%
Most ezért nagyon le fognak a kedves férfiak pontozni, de azt ugye tudtátok, hogy van férfi fogamzásgátló tabletta is :D?
2015. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
92%

"Spirálról nem hallottál? Amúgy meg, a gumi sem véd jobban, mint a tabi, vagy a spirál, hisz 100%-os védekezési mód nincs. És gumival nem is olyan jó a szex."

De, hallottam spirálról, meg azt is, hogy hányan esnek mellette teherbe, pedig ott aztán a spirál maga végzi a dolgát, míg az óvszerhasználatnál, fog. gátló szedésénél sok múlik a használóján is, illetve nekem gondot jelentene az, hogy valami idegen dolog ott folyamatosan fent van, plusz ugye orvoshoz kell vele járni, és ha ugye netán mégis összejön spirál mellette a terhesség, akkor hallottál már arról, hogy ott akkor mi van? Na én ebből köszönöm nem kérek!

Amúgy meg miért ne védene a gumi megfelelően? 12 éve élek nemi életet, ebből összességében kb. 6 évig szedtem fog. gátlót, a maradék 6 évben gumival védekeztem, plusz ugye mikor a fog. gátló mellett kellett a kiegészítő védekezés, akkor is gumi volt és képzeld, soha nem lettem mellette terhes, mondjuk az is igaz, hogy az aktus legelejétől fogva használjuk és még soha nem szakadt ki egy sem! Tehát akkor miről is beszélünk?

És gumival nem olyan jó a szex? Nekem azzal is tökéletes élvezet, a páromnak egyaránt, mert nem azon rinyálunk, hogy most van-e a páromon vagy nincs, hanem azt nézzük, hogy nem leszek így terhes, mert nem akarunk több gyereket jelen állás szerint.

Szóval képzeld, nekünk így jó! És hogy neked nem, az meg engem marhára nem érdekel, mert szerencsére nem veled élem a nemi életemet!:D

2015. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
44%

"Most ezért nagyon le fognak a kedves férfiak pontozni, de azt ugye tudtátok, hogy van férfi fogamzásgátló tabletta is :D?"

És te azt tudtad, hogy Magyarországon jelenleg ilyen nincs forgalomban? Tehát megint csak miről is beszélsz?:D

2015. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 Nem mondod :D ***** válasza:
0%
Veled még beszélgetni is kínszenvedés, hát akkor dugni? :)) Én statisztika után beszélek a védekezési módok hatásosságáról. És mondhatsz bármit, de gumival nem olyan jó a szex. Persze a párod hallgat, mert én sem állnék le vitázni egy ilyennel, mint te, szerintem örül, hogy azzal legalább megdughat s nem rinyálsz :D Ez a tipikus papucs pasas. Kérek egy olyan férfit, aki azt mondja, hogy gumival is ugyanolyan jó a szex, mint gumi nélkül. :)
2015. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!