Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert akarjak a pasik gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarjak a pasik gumi nelkul?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt hallom hogy oo gumival rajtam meg sosem volt en tudok vigyazni stb...ok nem felnek a betegsegektől?terhessegről nem is beszélve..lanyok ti,hogy oldjátok meg ezt a kérdést?gumival vagy nélküle problémát :)
2015. aug. 1. 09:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%
Mert senki sem szeret zokniban lábat mosni.
2015. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott lent feláll, az ész megáll. Az esetek többségében ez így van.
2015. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
87%

Mert úgy sokkal élvezetesebb nekik.

Viszont ha nincs más megoldás és gyereket sem akarnak, akkor egy normális, felelősségteljes pasinak nem jelent gondot, hogy gumit húzzon. A többinek meg ott lóg majd mindig a levegőben, hogy vagy lesz gyerek, vagy nem. Vagy elkap valamilyen betegséget, vagy nem.

2015. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Mert bármennyire is vékony a gumi, élvezetesebb nélküle.

És igazatok van a felelősségel kapcsolatban! Sokan inkább kockáztatnak mintsem hogy az eszüket is használják. /F.

2015. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert ő férfiasságukat egy mai hiper-szuper vékony gumi is rontja, de a csaj tömje csak magát hormonokkal, az bezzeg már nem baj. Az ilyentől meg kell szabadulni, minél előbb, mert ha már ennyi áldozatot nem képes meghozni érted, később már te is pakolhatsz utána kb...
2015. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 WhiteLabel ***** válasza:
29%
Az a hiperszuper gumi is gumi, én pl érzékeny vagyok rá és viszket kipirosodik, akkor most szemét vagyok?
2015. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Nem vagy szemét, de érdemes lenne kipróbálod egy latex-mentes óvszert, ha még nem tetted.

2015. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

"Az a hiperszuper gumi is gumi, én pl érzékeny vagyok rá és viszket kipirosodik, akkor most szemét vagyok?"

Nem vagy szemét, de vannak hipoallergén gumik is, ha azzal sem próbálod meg, akkor...:)

Amúgy nem, nem erről az esetről beszélünk, hanem ha valakinek semmilyen irritációt, allergiát nem okoz a gumi, csak lusta használni, mert az élvezetét nagyobbra tartja, mint a felelősséget. Na, őróluk van most szó.

2015. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Nem mondod :D ***** válasza:
17%
Most nem azért, de kapcsolatban minek gumi? Ezer más mód is van a védekezésre. Alkalminál meg persze a betegségek miatt kell főleg. Viszont én is utálom a gumit, el sem tudok menni ha van a pasin...
2015. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 WhiteLabel ***** válasza:
0%
Engem már nem érint a gumi téma egy jó ideje, csak ugye nem tudjuk kinek mi baja van a gumival, nyilván van aki nem gondolja át hogy nem ő fog 15 évesen teherbe esni.
2015. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!