Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót ajánlato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót ajánlatok túlzott szőr növekedés ellen?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én orvost ajánlok, aki majd megmondja, mivel lehet kezelni ezt a problémát...
2015. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A túlzott, férfias jellegű szőrnövekedés az inzulinrezisztencia tipikus tünete. Az IR a szénhidrátanyagcsere és a hormonháztartás egy igen összetett betegsége, és egy csomó mellékhatása lehet, pl. policisztás petefészek, hajhullás, hízás, és nem utolsó sorban terméketlenség. Fogamzásgátló tabletta szedésével csak elfednéd a tüneteket, de közben az alapbetegség a háttérben erősödik. Amikor abbahagynád a tablettát, mert már jöhet a baba, akkor lesz nagy a baj.

Tabletta felíratása helyett inkább mondd el a nőgyógyászodnak, hogy mi a probléma.

2015. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
komplett hormonvizsgálatot ajánlok
2015. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nemrég szültem a második babámat. Szóval terméketlenseg és polycisztas petefészek kizarva. Egyszerűen csak több férfi nemi hormon termelődik szerintem. 28 éves vagyok eddig nem akartam fogamzásgátlót szedni most viszont szeretnék valami megbízható módszert. Pluszban ugye zavar a szőr ezért gondoltam a tablettara.
2015. júl. 26. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, nem feltétlenül nekem van igazam, ez csak természetes. De a túlzott szőrnövekedés nem egészséges jelenség egy nőn, a tabletta pedig csak a tünetet fedheti el maximum. Ennyi. Ha a problémát akarod kezelni, akkor kezeld azt.
2015. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VaPazzo válasza:
Cypromixet szoktak felírni, az csökkenti a szőrnövekedést - viszont ez az egyik a 2-3 fogamzásgátlóból, amit csak szakorvos írhat fel, szóval javaslom a nőgyógyászt(bőrgyógyász is felírhatja).
2015. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ismered ezt a kis masinat? Csak belefujsz es kimutatja zold utad van e vagy sem

https://www.youtube.com/watch?v=0Tqz6aQ2Qz4

2015. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!