Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ved a teherbeeses ellen vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ved a teherbeeses ellen vagy sem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni a cypromix fogamzasgatlot es ugye az van rairva, hogy ha a menstruacio elso napjan szedem be akkor onnantol ved. Mar a levelnek a felet beszedtem de nem mindig ugyan akkor, tehat 1-2oras kesesekkel, es volt, hogy ketszer nem vettem be csak reggel de az is bent volt ilyen 12 oras keretbe, Akkor most ved a teherbeeses ellen?

2015. júl. 18. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok nőgyógyász azt mondja az első levél idején szükséges még a kiegészítő védekezés, a második levéltől teljesen biztonságos, mert első hónap alatt, végére kiderülhet, hogy nálad nem hat, és sokkal cikibb ezzel úgy szembesülni, hogy terhes lettél.


Illetve ha már az első levélnél nem tudsz figyelni arra, hogy mindig ugyanabban az időpontban vedd be miért akarsz így védekezni? Ha adhatok egy tanácsot sose élvezzen beléd a barátod, mert lehet meglepődtök hónap végén.

2015. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy-két órás késés még nem igazán számít, de hogy reggel veszed be, az már igen! Állítsd be a telefonod, hogy figyelmeztessen, vagy valamit találj ki, mert így kb. felesleges szedned...
2015. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es ha nem is elvezne belem , hanem megszakitasos modszerrel? Mert en alapbol ugy sem mertem eddig kiprobalni
2015. júl. 18. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
persze, hogy véd,ha rendesen szeded és nem hagyod abba.
2015. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 3: Akkor minek szeded a tablettát?

Ha rendesen szeded, akkor véd, nem kell semmilyen más módszert alkalmazni, nyugodtan beléd élvezhet.

2015. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat de ugy ertem,hogy az eddigiek alapjan ha holnap akarnek peldaul
2015. júl. 18. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!