Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esélytelen a terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen a terhesség?

Figyelt kérdés

Bár mindent megtettem, hogy elkerüljem és szerintem feleslegesen idegeskedek, remélem valaki tud segíteni és megnyugtat. Kicsit hosszú lesz, de remélem valaki végig olvassa


10 hónapja rendszeresen szedem a fogamzásgátlót, múlt hónapban viszont egy szem kimaradt és nem tudtam időben pótolni, következő nap viszont közösültünk és a párom belém élvezett, utána jöttem csak rá, hogy kimaradt egy szem, és kb 18 órával később pótoltam, majd folytattam rendesen a szedését- mindez ovulációnál történt

Másnap azonnal felkerestem a nőgyógyászomat aki vonakodva, de azt mondta felesleges a 72 órás, nem lehetek terhes- utánaolvastam neten és 3 másik online nőgyógyász javasolta a 72órást, ezért már annyira ideges voltam és képtelen voltam aludni, hogy muszáj volt bevennem - 48 órán belül történt

a 72 órás után elvileg véreznem kellett volna - legalábbis a patikus ezt mondta - de nálam semmilyen mellékhatása nem volt, ezen kívül 4 tesztet is elvégeztem (ilyen Pepino csíkokat, ami elvileg pár nap után is kijelzi) és az összes negatív lett, teljesen megnyugodtam, viszont ma kellett volna megjönnie és még mindig nem érzem úgy, hogy egyáltalán meg fog


Tudom a 72 órás és a fogamzásgátló hatalmas hormon adag egyszerre a szervezetnek és felboríthatja a ciklusomat és simán lehet emiatt - most jönne a miből áll tesztet venni hozzászólás- körbejártam az egész várost, mármint ami még este nyitva volt és sehol sem kaptam egy szem tesztet sem

Valószínűleg az idegesség miatt még annyira sem fog megjönni, mint anélkül kéne, de szerintetek ezek után van még bármilyen esély terhességre?



2015. júl. 10. 23:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Külföldön élek, nálunk a tabi vény nélkül kapható, persze nem vettem volna meg ha előtte nem kérdezem meg orvosok véleményét róla, egyébként a nőgyógyászom nem magánorvos- ő volt az egyetlen aki azt mondta nem kell a 72 órás, de egyáltalán nem egy biztos nem volt, főleg ez bizonytalanított el, hogy ott számolgattak és nem tudták mit csináljanak velem - ráadásul semmi diszkréció, mindenki hallgatózott a váróban, hogy miről beszélünk

2 éjszakán át olvasgattam fórumokat ilyenekről, de persze ott is csak azt láttam, hogy mennyien írták, hogy terhesek lettek a tabi mellett, ezek után a 72 órás mellékhatásai kisebb problémának tűntek, mint utána átesni egy abortuszon ha megtörtént volna

Nagyon remélem, hogy először és utoljára kellett bevennem, na meg biztos, hogy tanultam belőle rendesen

2015. júl. 12. 09:52
 12/12 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell egyből vérezni utána, eléggé bekavarhatott igy a hormonjaidnak ez az egész, idő kell hogy helyreálljon, nyugi minden rendben lesz
2015. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!