Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélytelen a terhesség?

Esélytelen a terhesség?

Figyelt kérdés
TUDOM kicsi az esélye de még is hát ha.... Párommal 27.én voltam együt.A a havim utolsó napján (szinte már meg se volt) Azóta sajnos nem szexeltunk csak 8.án mert nincs itthon a munkája miatt.Tudom ez is lehetetlen de rá kb 2 hettre el kezdet a cicim érzékeny lenni 1 óránként kell pisilnem és úgy érzem bármit fel tudnák falni és ha valamit el kezdek eni akkor bármekkora adag legyen kivégzem kb 10perc múlva úgyan úgy enék és csak sós dolgokat...Tudom korai a tünetek igazából nem is lehetne...de nem tudom hová tenni... Tegnap előtt teszteltem negatív lett :((( 24.re nem várom a havim! És állítólag 10.én van tuszorepedesem.Korai volt a teszt? Vagy ez a hónap se sikerült? Akkor a tünetek? Akinek van ebbe tapasztalata kérem írjon 1 éve próbálkozunk :(
2014. szept. 18. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 5- én volt peteérésed,de ha leírnád pontosan hogy hányadikán jött meg,könnyebb lenne tippelni.Így nem könnyű teherbe esni ilyen ritka együttléttel.
2014. szept. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első nem biztos hogy 5.-én volt ovuja... én is 24.-re nem várom és 8-9.-én lehetett ovum mi 7.-én voltunk utoljára együtt a párommal sajnos neki is el kellett mennie :( Nekem tegnapelőtt volt egy minimális vérzésem azóta nem talán beágyazódás okozhatta nem tudom még :S Kedves kérdező tényleg egyszerűbb lenne ha tudnánk mikor jött meg? de ha te szerinted 10.-én volt ovud (ami az én esetemben is reális lenne de a hőm már akkor fent volt) akkor akár sikerülhetett is hiszen 2 akár 3 napig is elélnek bent a kis fickók ;) van esélyed igen! A teszt szerintem korai volt :( én hétfőre tervezem a tesztelést :) A tüneteket nem tudom hova tenni :S lehet már nagyon akarod és azért produkálod... 1x én is voltam így citromot citrommal ettem aztán megjött :( Most semmi tünet csak olyan mint mensi előtt ami miatt aggódom is :( de a hőm nem azt jelzi hogy meg akarna jönni :) meg az a kis vérzés :O ez a két szokatlan dolog van csak :) jah meg az idegeskedés hogy most vajon mi lesz? :/
2014. szept. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írtam hogy 24.én nem várom a havim...Ami azt.jelenti hogy 24.én szokott meg lenni :)) Hogy hány napos ciklusaim vannak nem tudom:)) Én nem is a 8.án történtre gondolok hanem az augusztus 27.re akkor nagyon furan érzetem magam :/ Igen ez a hónap ilyen ritkára sikerült :/
2014. szept. 18. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
igen így már érte akkor 29-31 napos ciklusaid lehetnek ha minden hónap 24.-é szokott meg jönni :) még mindig két esélyes lehet a dolog ahogy nálam is :( drukkolok neked! és írd meg ha tesztelnél :)
2014. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendbe :)) neked is sok sikert!!!!!
2014. szept. 18. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!